هزینه باربری در کرج

هزینه باربری در کرج به پارامتر های زیادی بستگی دارد. برای مثال می توان به پارامتر هایی مانند حجم و وزن وسایل های شما، میزان حساسیت وسایل شما به ضربه و … اشاره کرد. به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را برای باربری در نظر گرفت و آن را به مشتری اعلام نمود. اما با این حال باربری میرداماد تمام سعی و تلاشش را می کند تا در قبال ارائه بهترین خدمات باربری و اسباب کشی کمترین میزان هزینه را از شما دریافت کند.

برای اطلاع از هزینه باربری در کرج با ما تماس بگیرید و شرایط و نوع باری را که می خواهید جابجا کنید را به پرسنل ما اطلاع دهید و از تعرفه قیمت ها و هزینه خدماتی که می خواهید آگاه شوید. مشاوره با پرسنل باربری میرداماد کاملا رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه نمی باشد. برای تماس با ما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس باربری میرداماد : 22276037-021

برای تماس با باربری میرداماد روی شماره تلفن ذکر شده کلیک کنید.

هزینه باربری در کرج چقدر است؟

همانطور که گفتیم هزینه باربری در کرج به پارامتر های زیادی مانند ترافیک شهری، نوع و وزن بار های شما و … بستگی دارد. بنابراین نمی توان قیمت ثابتی را در نظر گرفت و در اینجا به شما اعلام کرد. چون این باربری دارای مجوز رسمی است پس نمی تواند بیشتر از تعرفه های اعلام شده از سوی اتحادیه باربری از شما هزینه دریافت کند.

از سوی دیگر باربری میرداماد برای جلب رضایت کامل مشتری همیشه سعی بر این دارد که منصفانه ترین قیمت را در قبال خدماتی که به شما ارائه می دهد دریافت کند. پس از بابت هزینه باربری در کرج توسط باربری میرداماد خیالتان آسوده باشد.

اگر می خواهید از تعرفه های ما و هزینه باربری در کرج به صورت دقیق تر آگاه شوید از طریق شماره تلفن ذکر شده با ما تماس بگیرید. شرایط و نوع بار خود را به پرسنل ما بگویید تا پرسنل ما قیمت دقیق را به شما اعلام نمایند.

باربری میرداماد

باربری میرداماد

باربری میرداماد

باربری میرداماد دارای سابقه بلند مدت و درخشان در زمینه حمل انواع بار و اسباب کشی ادارات، منازل و … است. این باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری و حمل و نقل کالا می باشد. باربری میرداماد متخصص حمل انواع بارهای بزرگ و سنگین مانند یخچال های ساید بای ساید یا فروشگاهی، انواع تخت و کمد، انواع مبلمان و میز های اداری و … است. این باربری به صورت 24 ساعته و شبانه روزی فعال است و می تواند بارهای شما را به هرکجای ایران که می خواهید جابجا کند.

باربری میرداماد چه خدماتی را ارائه می دهد؟

ساعات کاری باربری میرداماد

باربری میرداماد به صورت 24 ساعته و شبانه روزی فعال است. در هر ساعت از شبانه روز که شما از ما بخواهید می توانید خدمات باربری و اسباب کشی دریافت کنید.

محدوده باربری میرداماد

باربری میرداماد می تواند از مبدا کلیه نقاط تهران و کرج بارهای شما را به مقصد کلیه نقاط ایران حمل و نقل نماید.

پرسنل باربری میرداماد

پرسنل این باربری همگی آموزش دیده و کاربلد هستند و تبحر کافی در زمینه حمل و جابجایی انواع بار ها مانند گاو صندوق، یخچال، کابینت و … را دارند.

ماشین های باربری باربری میرداماد

این باربری دارای انواع کامیون ها و وانت ها و .. است و شما می توانید متناسب با اندازه و وزن بارهای خود از باربری میرداماد درخواست ماشین کنید.

باربری کردستان

بسته بندی تمامی وسایل شما قبل از بارگیری

پرسنل باربری میرداماد تمامی وسایل بزرگ و کوچک شما را قبل از بارگیری با ابزار ضربه گیر با روش های جدید و به سبک اروپایی بسته بندی می کنند و سپس داخل کارتن قرار می دهند تا وسایل شما در برابر هرگونه ضربه در امان باشد.

خدمات چینش وسایل بعد از اسباب کشی

این خدمات به صورت اختیاری می باشند. اگر کسی بعد از اسباب کشی دست تنها باشد یا بنا به هر دلایلی توانایی چینش اسباب و وسایل خود را نداشته باشد پرسنل ما می توانند در گردگیری، جابجایی و چینش وسایل به کارفرما کمک کنند. حتی اگر در نحوه چینش وسایلتان دچار مشکل شدید پرسنل ما با توجه به آموزش هایی که دیده اند می توانند وسایل شما را به سبک های جدید و امروزی بچینند.

تمامی وسایل های شما در طی حمل و نقل تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

کلیه اسباب و اثاثیه و بارهای شما در حین عملیات حمل و نقل تحت پوشش بیمه قرار می گیرند. در صورت وارد شدن خسارت به وسیله های شما شرکت بیمه تمامی خسارات شما را جبران خواهد کرد.

 

هزینه باربری در کرج

برای کاهش هزینه باربری در کرج چه راهکارهایی وجود دارد ؟

باربری و اسباب کشی خود را به روز های عید و تعطیل موکول نکنید.

همیشه سعی کنید باربری و اسباب کشی خود را به روز های عید و تعطیل موکول نکنید. چراکه در این روز ها اکثر مردم برای مسافرت و تفریح به بیرون از خانه می آیند و ترافیک در این روز ها بیشتر از سایر روزهاست. به همین دلیل زمان باربری طولانی تر از حالت معمول می شود و ناچارا هزینه دریافتی از شما نیز بالا می رود.

در ساعات خلوت روز اقدام به باربری و اسباب کشی کنید.

سعی کنید شرکت باربری را انتخاب کنید که به صورت 24 ساعته و شبانه روزی دایر باشد تا بتوانید در ساعات خلوت اقدام به باربری و اسباب کشی کنید و مجبور به پرداخت هزینه اضافی جهت ماندن در ترافیک شهری نباشید.

وسایل خود را تفکیک و دسته بندی کنید.

با دسته بندی و تفکیک وسایل خود می توانید هم کار شرکت باربری را راحت تر کنید و هم جلوی هدر رفتن زمان و هزینه اضافی را بگیرید. برای مثال رخت خواب فرش ها و وسایلی که به ضربه حساس نیستند را در یک جا قرار دهید و وسایل برقی و آسیب پذیر را در جایی دیگر تا پرسنل باربری بتوانند سریع تر آن ها را جابجا کنند.

تا حد امکان وسیله های خود را بسته بندی کنید و داخل کارتن های چند لایه قرار دهید.

بسته بندی وسایل یکی از مهمترین بخش های باربری است. این بخش وقت بسیار زیادی را از پرسنل باربری می گیرد. اگر به کار بسته بندی وارد هستید و می توانید وسایلتان را جوری که آسیب نبینند بسته بندی کنید سعی کنید به تعدادی که می توانید بسته بندی کنید و آن ها را داخل کارتن های چند لایه قرار دهید.

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×