اتوبار کردستان تهران بهترین باربری - تلفن : 88580760-021 | باربری کردستان

باربری کردستان تهران یکی از باربری های فعال که زیر نظر و تحت پوشش باربری میرداماد است که در مناطق و محله های اطراف بزرگراه کردستان در تهران است که به شهروندان اطراف منطقه کردستان تهران خدمات باربری ،حمل بار ،بسته بندی ارائه می کند و شما می توانید با ما در اتوبار کردستان تماس حاصل کنید .

شماره تماس باربری کردستان : 88600294-021

برای تماس با حمل بار کردستان کافیه روی شماره تلفن باربری کلیک کنید 

خدمات باربری کردستان :

باربری و اتوبار کردستان خدمات بسیار زیادی را ارائه می کند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم و به هر کدام از این خدمات که نیاز داشتید کافی است که تماس بگیرید :

 1. پوشش منطقه کردستان تهران و محدوده کردستان
 2. پرسنل کاری ، جوان ، متعهد و متخصص
 3. باربری شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران
 4. باربری با روش های مطمئن و تضمین شده
 5. بسته بندی لوازم منزل به صورت اصولی و حرفه ای
 6. حمل بار با کیفیت در اتوبار کردستان
 7. مشاوره رایگان در باربری کردستان
 8. ارائه بیمه نامه و بیمه کردن اثاثیه قبل از بسته بندی و بارگیری
 9. تیک حرفه ای و آموزش دیده در زمینه باربری و بسته بندی
 10. رعایت پروتکل های بهداشتی
 11. ضدعفونی لوازم و اثاثیه منزل
 12. بسته بندی با بابل رپ و استرچ رپ
 13. حمل لازم حجیم و سنگین با بهترین روش در اتوبار کردستان
 14. ساک رختخواب (۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار )
 15. استفاده از ناوگان نو و سالم
 16. دریافت پیشنهاد ها و انتقادها از طریق وب سایت ، شماره درج شده در پوستر و شبکه های اجتماعی
 17. باربـــــــری آنلاین در تــــــهران
 18. ضدعفونی لوازم خمنزل در صورت درخواست مشتری
 19. بدون دریافت هزینه اضافی بعد از پایان کار
 20. حمل یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق ، میز بیلیارد ، پیانو ، بوفه و …
 21. داشتن شعبات باربری تمام نقاط تهران

شماره تلفن اتوبار کردستان

برای ثبت سفارش باربری و اتوبار کردستان می توانید از شماره تماس حمل بار کردستان استفاده بکنید و با همکاران ما در شرکت اتوبار کردستان تماس بگیرید .

021-88580760  |  021-88600294

برای تماس با ما کافی است آیکون شناور را در پایین صفحه لمس کنید 

مشاوره اصولی باربری در اتوبار کردستان :

مشاوره برای حمل لوازم منزل شاید در اولین نگاه اهمیتی نداشته باشد و برخی از مردم آنرا لازمه نمی دانند البته این دیدگاه را برخی از باربری ها نیز دارند اما ما در این جا قصد داریم تا اهمیت آن را بازگو کنیم .

خدماتی که شرکت باربری میرداماد بار در زیر مجموعه ی آن باربری کردستان به شما عزیزان عرضه می کند مشاوره رایگان مشاوران اتوبار کردستان قبل حمل بار است .

وظیفه این مشاوران ارائه راهکار ها و ترفندهای مخصوص برای حمل بار و نحوه بسته بندی ارائه می دهند که همگس قابلیت اجرا داشته باشد . البته برخی از این ترفند ها در وب سایت باربری میرداماد قابل مشاهده است .

دومین مسئله ای که مشاوران باربری کردستان بر روی آن با شما صحبت خواهند کرد انتخاب نوع ماشین و تعداد نفرات باربری می باشد  تا با قیمت حداقلی و بهترین کیفیت پروژه حمل اثاثیه تان انجام شود .

البته توافق بر سر قیمت را نیز شامل می شود قیمت هایی که باربری نمونه به شما پیشنهاد می کند  بسیار منصفانه تر و کم تر نسبت به خدماتی است که ارائه می کند . ابتدا توضیح می دهیم که مشاوره شامل چه چیزهایی را شامل می شود :

مشاوره انتخاب تعداد نفرات و وسیله نقلیه ی باربری :

یکی از فاکتورهایی که بر روس قیمت حمل اثاثیه در کردستان تاثیر گذار است تعداد نفراتی است که حمل اثاثیه را انجام می دهند اگر کمتر باشد مدت زمان بیشتری طول می کشد تا حمل اثاثیه انجام شود و در نتیجه هزینه نهایی افزایش می یابد . اگر تعداد نفرات بیش تر باشد در این حالت نیز هزینه افزایش خواهد یافت .

با ارائه مشاوره باربری و حمل اثاثیه با توجه به تعداد لوازم و تعداد طبقات و بسیاری از فاکتور های دیگر تعداد نفرات حمل اثاثیه تعیین و برای حمل بار اعزام خواهند شد .

مشاوره بسته بندی اصولی :

دومین مبحثی که در مورد آن در باربری و اتوبار کردستان به شما مشاوره خواهیم داد نحوه بسته بندی هر کدام از لوازم خانه می باشد به طور مثال :

برای بسته بندی ظروف آشپزخانه ، لباس ها ، و… از چه ابزار بسته بندی استفاده کرد ؟ بهترین روش بسته بندی ظروف شکستنی ، مبلمان ، و… کدام روش است ؟ در زمینه بسته بندی لوازم خانه از بهترین و ترفند های قابل انجام به شما آموزش داده می شود و به این صورت نیست که فقط و فقط از روش های معمول به شما آموزش دهیم .

مشاوره حمل اثاثیه صحیح و بدون آسیب :

بسیاری از لوازم خانه تان در نگاه اول سنگین هستند و با حمل و جا به جایی آن آسیب های جدی به بدن تان مخصوصا کمرتان وارد خواهد شد اما تیم مشاوره باربری و حمل بار میرداماد آماده ارائه ترفند های خاص برای حمل اثاثیه اصولی و بدون آسیب به بدن خود و یا لوازم مزلتان است .

البته در داخل وب سایت باربری میرداماد همواره ترفند های جذابی کاربردی برای حمل اثاثیه اصولی ارائه میشه که با همراهی ما با تک تک این ترفندهای آشنا خواهید شد .

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

خدمات بسته بندی اتوبار کردستان

باربری و اتوبار میرداماد معتقد است که بهترین راه موفقیت (مادی و معنوی) احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل اثاثیه خود را در بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی و خاطره تلخ حمل اثاثیه را به خاطره ای شیرین تبدیل کند .

باربری کردستان یکی از مناطق تحت پوشش اتوبار میرداماد می باشد و باربری میرداماد تقریبا تمام پایتخت را پوشش می دهد و در هرنقطه از تهران که هستید می توانید با شماره های حمل بار میرداماد تماس بگیرید .

حمل اثاثیه تان را به ما بسپارید :  88600294

اتوبار کردستان برای بسته بندی هرکدام از لوازم خانه تان یک روش جداگانه و حتی متریال مخصوص دارد به طور مثال برای بسته بندی البسه تان از کارتن رگال دار و مخصوص بسته بندی لباس بهره می گیرد و برای ظروف آشپزخانه در صورت نداشتن کارتن مخصوص از کارتن های پنج لایه استفاده می کند و برای بسته بندی کاناپه ، یخچال ، ماشین لباس شویی و ظرف شویی از استرچ رپ استفاده می کند و از بابل رپ برای بوفه ، میزبیلیارد، دراور ، میز آرایش ، میز تلفن و …. استفاده می کند  .

استرج رپ در اتوبار کردستان :

استرچ رپ (stretch wrap) ، نواری است از نوع پلاستیک که مقاومت کششی بسیار زیادی دارد و معمولا از جنس پلی اتیلن که دانسیته پایینی دارد ساخته می شود و ما در اتوبار کردستان از آن هنگام بسته بندی کردن اثاثیه و هر نوع بار دیگری استفاده می کنیم ، از استرچ رپ به منطور نگهداری و مراقبت لوازم و اثاثیه استفاده می شود تا از آسیب های ناشی از برخورد به دیگر لوازم و یا کثیف شدن لوازمی مانند مبلمان جلوگیری کند .

کارتن رگال دار :

کارتن رگال دار یک کارتن محکم و مانند کمد کوچک دارای میله و رگال است که از آن برای آویختن البسه می توان استفاده کرد و باربری و اتوبار کردستان از این کارتن ها در بسته بندی ها استفاده می کند ، تا از چروکیده شدن و آسیب به لباس های شما جلوگیری کند و این کارتن ها از بهترین جنس ساخته شده اند ، اگر نیاز داشته باشید ما در حمل بار کردستان می توانیم از این کارتن رگال دار در اسباب کشی شما نیز استفاده بکنیم  .

بابل رپ ( Bubble wrap ) :

بابل رپ از نایلون پلاستیکی دو یا چند لایه ضخیم می باشد که دارای فضاهای باد شده می باشد که از آن به عنوان ضربه گیر استفاده می شود که امروزه در بسته بندی اکثر لوازم خانگی از بابل رپ استفاده می شود تا از ضربات احتمالی جلوگیری کند .

بابل رپ های باربری میرداماد از لحاظ سایز ابعاد نداشته و از طرفی از بابل رپ با کیفیت استفاده شده است و ضخامت آن نیز مناسب می باشد .

خدمات بسته بندی باربری کردستان شامل :

 • بسته بندی در خانه مشتری با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا
 • بسته بندی با فوم ، استرچ رپ ، کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم و لباس
 • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
 • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
 • ضدعفونی کردن لوازم باربری ،  بسته بندی و محصفظه کابین وسیله نقلیه باربری قبل از شروع کار
 • استریل کردن لوازم منرل به انتخاب شما قبل از بسته بندی
شماره تماس باربری میرداماد

شماره تماس باربری میرداماد

تعرفه و قیمت خدمات اتوبار کردستان :

اتوبار کردستان بهترین قیمت را برای حمل بار و بسته بندی به شما ارائه می دارد تا موجب رضایت مندی بیش تر از باربری کردستان شود و قیمت های ما براساس نرخ ارائه شده توسط اتحادیه باربری تهران است . البته این ها دلیل بر پایین بودن کیفیت کار باربری کردستان تهران ما نیست و شما با سپردن لوازمتان برای حمل بار یک خاطره ی شیرین با اتوبار کردستان خواهید داشت ، برای اثبات گفته هایمان با ما تماس بگیرید .

باربری کردستان در فصل جا به جایی و افزایش اسباب کشی که از اواخر اردیبهشت تا اوایل شهریور می باشد تخفیف های مختلفی روی باربری ، بسته بندی ، چینش تا 30 % اعمال می کند تا مشتریان با هزینه های کنتری لوازم منزلشان را جا به جا کنند .

رعایت پروتکل های بهداشتی در باربری کردستان :

پس از شیوع بیماری منحوس کرونا  (کووید 19 ) در اسفند ماه سال 98 بسیاری شغل ها ی آزاد که با مردم در ارتباط بودند همانند حوزه کاری ما ، نیازمند رعایت پروتکل های بهداشتی بود که باربری کردستان از همان روز اول به این نکته توجه ویژه داشته و به تیم کاری باربری کردستان یک متخصص ضدعفونی لوازم منزل اضافه کردیم

تا لوازم خانه تان مخصوصا لوازم برقی را بدون هیچگونه آسیبی ضدعونی کند تا خیالتان از بابت آلوده نبودن لوازم راحت باشد .

به همین دلیل باربری کردستان با آموزش های لازم به کارکنان خود جهت ضدعفونی اصولی و بدون آسیب به لوازم خانه و استفاده از لوازم مخصوص ضدعفونی می کوشد تا بدون آسیب تمامی لوازم منزلتان را ضدعفونی کند که این کار بدون دریافت اضافه وجه و کاملا رایگان می باشد .

منطقه کردستان تهران

باربری و اتوبار کردستان منطقه کردستان تهران را به طور کامل پوشش می دهد و در هر زمانی از شبانه روزی که بار باربری و حمل بار کردستان تماس بگیردید می توانید از خدمات شرکت باربری ما استفاده بکنید .

بزرگراه کردستان یکی از بزرگراه هایی است که شمال – جنوبی است و نزدیک به 6.5 کیلومتر طول دارد و در منطقه 3 و 6 تهران قرار دارد این بزرگراه کردستان تهران مرکز تهران را به شمال آن متصل می کند . سه‌ راهی بزرگراه کردستان، بزرگراه شهید گمنام و بزرگراه جلال آل احمد ، نقطه آغاز این بزرگراه در جنوب است .

این بزرگراه کردستان در مسیر خود از جنوب به سوی شمال تهران پس از عبور از محله‌های یوسف آباد ، امیرآباد ، کاوسیه  و ونک به بزرگراه شرقی-غربی نیایش پایان می‌یابد.

باربری کردستان کدام مناطق را پوشش می دهد ؟

حال نوبت می رسد به معرفی مناطق و محله هایی که خدمات باربری و بسته بندی کردستان تحت پوشش خود دارد را مورد بررسی قرار دهیم مناطق و محله هایی مانند توانیر ، شهرک والفجر ، محله امیرآباد ، و منطقه یوسف آباد را تحت پوشش دارد .

خیابان های معروفی که تحت پوشش حمل بار کردستان می باشد شامل : خیابان اسدآبادی ، خیابان آقا علیخانی ، خیابان شیخ بهایی ، خیابان جهان آرا ، خیابان اشک شهر ، خیابان جانبازان انقلاب اسلامی را پوشش می دهد .

طرح های عیدانه دیگر طرح ها :

باربری و حمل اثاثیه کردستان برای پاسخگویی در خور شخصیت شما مشتریان گرامی و با توجه به افزایش تقاضای باربری و بسته بندی مانند اواخر تابستان یا نزدیک عید طرح ویژه برای همشهریان گرامی دارد

که شامل کاهش هزینه تمام شده باربری و افزایش خدمات باربری می شود و همه این ها جهت رضایت شما از باربری کردستان است .

باربری کردستان در کرونا

باربری کردستان در ایام کرونا خدمات باربری را بدون توجه به تعطیلی ها ادامه می دهد و هیچگونه وقفه ای در کار خود نداریم از طرفی تمامی ابزار باربری و بسته بندی قبل از شروع کار با مواد ضدعفونی کننده استریل می شوند و تیم کاری نیز به صورت دوره ای و هر چندوقت یکبار تست سلامت و کرونا می دهند تا با خیال راحت به شما مشتریان گرامی خدمت رسانی کنیم .

نحوه حمل بار در باربری کردستان

نحوه حمل بار و در باربری کردستان به این صورت می باشد که برای سفارش شما اول با شماره تماس های موجود در سایت باربری و حمل بار کردستان تهران تماس میگیرید و بعد از مشاوره و گرفتن اطلاعات لازم قیمت به شما داده می شود و بعد از موافقت شما ، سرویس باربری در منطقه کردستان برای شما ارسال می شود .

اگر نیاز به بسته بندی هم داشته باشید لوازم لازم برای بسته بندی هم همراه همکاران شرکت برای شما ارسال می شود و در محل همه لوازم مورد نظر شما را بسته بندی می کنند .

هم چنین شما می توانید تعداد کارگران مورد نیاز را هم انتخاب بکنید و اگر نیاز به کارگران متخصص زیادی داشتید می توانید در اول کار به مشاوران ما اطلاعات دهید تا تعداد کارگران بیشتری را برای شما ارسال کنیم . هم چنین اگر نیاز به بارنامه یا بیمه هم داشته باشید ما در باربری کردستان می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم  .

اگر نیاز به حمل بار و باربری یا اسباب کشی داشتید فقط کافی است که با شماره تلفن های باربری کردستان تماس بگیرید .

پاسخ به برخی سوالات پر تکرار کاربران باربری و اتوبار

کدام روزهای سال باربری کردستان تعطیل است ؟ 

در طول سال روز عاشورا و دو روز اول عید تعطیل می باشیم که البته این روزها به دلیل نبود حمل اثاثیه در این روزها طی 20 سال حمل بار می باشد و اگر حتی در این سه روز قصد حمل اثاثیه را دارید کافیست با ما تماس بگیرید .

آیا بسته بندی اثاثیه جزو گزین های اجباری است ؟ 

خیر ! بسته بندی لوازم و اثاثیه خانه تان را می توانید خودتان انجام دهید حتی می توانید برای افزایش کیفیت بسته بندی از مشاوران باربری کردستان کمک بگیرید .

باربری کردستان از چه وسایل نقلیه برای اسباب کشی استفاده می کند ؟

باربری و حمل بار کردستان از وسایل نقلیه به روز ، مسقف ، تمیز استفاده می کند که شامل وانت بار ، نیسان بار ، کامیونت ، که کف تمامی آنها مناسب حمل اثاثیه بوده و از طرفی تمامی وسایل نقلیه باربری دارای ضربه گیر می باشند .

اتوبار کردستان به کدام مناطق حمل بار دارند ؟

به تمامی مناطق و شهرستان های تهران خدمات حمل بار داریم .

آیا باربری کردستان بار را بیمه می کند ؟ 

بله ! در صورت درخواست شما بارتان را قبل از شورع کار بیمه می کنیم و بیمه نامه تحویلتان می شود .

قیمت باربری و حمل بار به جه صورت تعیین می شود ؟ و چه فاکتورهایی بر آن تاثیر دارند ؟ 

عواملی که بر قیمت باربری تاثیر دارند شامل : حجم بار ، نوع وسیله نقلیه ، تعداد نفرات تیم کاری ، تعداد طبقات از جمله خدماتی است که به طور ثابت بر قیمت تاثیر دارند .

آیا ضدعفونی اثاثیه را انجامی می دهید ؟ 

بعد از شیوع کرونا خدمات ضد عفونی اثاثیه منزلتان را انجام می دهیم البته جزو خدمات اختیاری شرکت باربری میرداماد می باشد و به درخواست شما ضدعفونی اثاثیه را انجام می دهیم .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


 1. مهیا گفت:

  سلام یه سوال داشتم ما توی طبقه پنجم زندگی میکنیم و الان هم میخوایم اسباب کشی کنیم ، شما توی باربری کردستان بابت طبقه هم هزینه میگیرید ؟ یعنی فرق میکنه طبقه همکف باشی با طبقه ۵ ؟

  • mirdamadbar گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله ما توی باربری کردستان برای هر طبقه هزینه جدای در نظر گرفته می گیریم .

 2. محمد بابایی گفت:

  از باربری کردستان یه سفارش گرفتم کارشون بد نبود .

  • mirdamadbar گفت:

   امیدواریم از خدمات ما راضی بوده باشید و اگر انتقادی و یا پیشنهادی داید خوشحال می شیم با ما در میان بگذارید .

×