اتوبار کردستان تهران بهترین باربری - تلفن : 88580760-021 | باربری کردستان

باربری و اتوبار کردستان تهران یکی از باربری های فعال و تحت پوشش باربری میرداماد است که در مناطق اطراف بزرگراه کردستان در تهران است که به شهروندان اطراف منطقه کردستان تهران خدمات باربری ،حمل بار ،بسته بندی ارائه می کند و شما می توانید با ما در باربری کردستان تماس بگیرید .

خدمات باربری کردستان :

باربری و اتوبار کردستان خدمات بسیار زیادی را ارائه می کند که در زیر به برخی از آن ها اشاره می کنیم و به هر کدام از این خدمات که نیاز داشتید کافی است که تماس بگیرید :

 1. پوشش منطقه کردستان تهران و محدوده کردستان
 2. پرسنل کاری ، جوان ، متعهد و متخصص
 3. باربری شبانه روزی و 24 ساعته در تمام نقاط تهران
 4. باربری با روش های مطمئن و تضمین شده
 5. بسته بندی لوازم منزل به صورت اصولی و حرفه ای
 6. حمل بار با کیفیت در اتوبار کردستان
 7. مشاوره رایگان در باربری کردستان
 8. ارائه بیمه نامه و بیمه کردن اثاثیه قبل از بسته بندی و بارگیری
 9. تیک حرفه ای و آموزش دیده در زمینه باربری و بسته بندی
 10. رعایت پروتکل های بهداشتی
 11. ضدعفونی لوازم و اثاثیه منزل
 12. بسته بندی با بابل رپ و استرچ رپ
 13. حمل لازم حجیم و سنگین با بهترین روش در اتوبار کردستان
 14. ساک رختخواب (۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار )
 15. استفاده از ناوگان نو و سالم
 16. دریافت پیشنهاد ها و انتقادها از طریق وب سایت ، شماره درج شده در پوستر و شبکه های اجتماعی
 17. باربـــــــری آنلاین در تـــــــهران
 18. ضدعفونی لوازم خمنزل در صورت درخواست مشتری
 19. بدون دریافت هزینه اضافی بعد از پایان کار
 20. حمل یخچال ساید بای ساید ، گاو صندوق ، میز بیلیارد ، پیانو ، بوفه و …
 21. داشتن شعبات باربری تمام نقاط تهران

شماره تلفن اتوبار کردستان

برای ثبت سفارش باربری و اتوبار کردستان می توانید از شماره تماس باربری کردستان استفاده بکنید و با همکاران ما در شرکت اتوبار کردستان تماس بگیرید .

021-88580760  |  021-88600294

برای تماس با ماکافیست آیکون شناور را در پایین صفحه لمس کنید 

مشاوره در باربری کردستان :

مشاوره برای حمل لوازم منزل شاید در اولین نگاه اهمیتی نداشته باشد و برخی از مردم آنرا لازمه نمی دانند البته این دیدگاه را برخی از باربری ها نیز دارند اما ما در این جا قصد داریم تا اهمیت آن را بازگو کنیم .

ابتدا توضیح می دهیم که مشاوره شامل چه چیزهایی را شامل می شود :

مشاوران باربری کردستان شما را با نحوه حمل بار ، بسته بندی و چیدمان آشنا می کنند و به شما دید های نو و تازه ای از نحوه حمل بار و لوازم منزلتان به شما می دهند و باعث آگاهی شما می شوند .

از نحوه انجام صحیح بسته بندی ،حمل بار و چیدمان در منزل جدیدتان را به شما آموزش می دهند تا اگر بسته بندی نیز برعهده خودتان بود آن را به نوه صحیح انجام دهید زیرا بسته بندی بیش ترین اهمیت در حمل بار را داراست و بسته بندی غلط باعث ایجاد آسیب و صدمه به لوازم منزلتان خواهد شد .

 

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

خدمات بسته بندی اتوبار کردستان

باربری و اتوبار میرداماد معتقد است که بهترین راه موفقیت (مادی و معنوی) احترام و رعایت حقوق شهروندان است و همواره تلاش است که کیفیت خدمات باربری و حمل اثاثیه خود را در بالاترین سطح ممکن ارائه نماید تا خستگی و خاطره تلخ حمل اثاثیه را به خاطره ای شیرین تبدیل کند .باربری کردستان یکی از مناطق تحت پوشش اتوبار میرداماد می باشد و باربری میرداماد تقریبا تمام پایتخت را پوشش می دهد و در هرنقطه از تهران که هستید می توانید با شماره های حمل بار میرداماد تماس بگیرید .

استرج رپ در اتوبار کردستان :

استرچ رپ (stretch wrap) ، نواری است از نوع پلاستیک که مقاومت کششی بسیار زیادی دارد و معمولا از جنس پلی اتیلن که دانسیته پایینی دارد ساخته می شود و ما در اتوبار کردستان از آن هنگام بسته بندی کردن اثاثیه و هر نوع بار دیگری استفاده می کنیم ، از استرچ رپ به منطور نگهداری و مراقبت لوازم و اثاثیه استفاده می شود تا از آسیب های ناشی از برخورد به دیگر لوازم و یا کثیف شدن لوازمی مانند مبلمان جلوگیری کند .

کارتن رگال دار :

کارتن رگال دار یک کارتن محکم و مانند کمد کوچک دارای میله و رگال است که از آن برای آویختن البسه می توان استفاده کرد و باربری و اتوبار کردستان از این کارتن ها در بسته بندی ها استفاده می کند ، تا از چروکیده شدن و آسیب به لباس های شما جلوگیری کند و این کارتن ها از بهترین جنس ساخته شده اند ، اگر نیاز داشته باشید ما در حمل بار کردستان می توانیم از این کارتن رگال دار در اسباب کشی شما نیز استفاده بکنیم  .

مشاوره رایگان! در باربری کردستان

خدماتی که شرکت باربری میرداماد بار در زیر مجموعه ی آن باربری کردستان به شما عزیزان عرضه می کند مشاوره رایگان مشاوران اتوبار کردستان قبل حمل بار است وظیفه این مشاوران ارائه راهکارهایی برای حمل بار و نحوه بسته بندی و البته توافق بر سر قیمت را نیز شامل می شود قیمت هایی که باربری نمونه به شما پیشنهاد می کند  بسیار منصفانه تر و کم تر نسبت به خدماتی است که ارائه می کند .

شماره تماس باربری میرداماد

شماره تماس باربری میرداماد

تعرفه و قیمت خدمات اتوبار کردستان :

اتوبار کردستان بهترین قیمت را برای حمل بار و بسته بندی به شما ارائه می دارد تا موجب رضایت مندی بیش تر از باربری کردستان شود و قیمت های ما براساس نرخ ارائه شده توسط اتحادیه باربری تهران است . البته این ها دلیل بر پایین بودن کیفیت کار باربری کردستان تهران ما نیست و شما با سپردن لوازمتان برای حمل بار یک خاطره ی شیرین با اتوبار کردستان خواهید داشت ، برای اثبات گفته هایمان با ما تماس بگیرید .

باربری کردستان در فصل جا به جایی و افزایش اسباب کشی که از اواخر اردیبهشت تا اوایل شهریور می باشد تخفیف های مختلفی روی باربری ، بسته بندی ، چینش تا 30 % اعمال می کند تا مشتریان با هزینه های کنتری لوازم منزلشان را جا به جا کنند .

رعایت پروتکل های بهداشتی در باربری کردستان :

پس از شیوع بیماری منحوس کرونا  (کووید 19 ) در اسفند ماه سال 98 بسیاری شغل ها ی آزاد که با مردم در ارتباط بودند همانند حوزه کاری ما ، نیازمند رعایت پروتکل های بهداشتی بود که باربری کردستان از همان روز اول به این نکته توجه ویژه داشته و به تیم کاری باربری کردستان یک متخصص ضدعفونی لوازم منزل اضافه کردیم تا لوازم خانه تان مخصوصا لوازم برقی را بدون هیچگونه آسیبی ضدعونی کند تا خیالتان از بابت آلوده نبودن لوازم راحت باشد .

به همین دلیل باربری کردستان با آموزش های لازم به کارکنان خود جهت ضدعفونی اصولی و بدون آسیب به لوازم خانه و استفاده از لوازم مخصوص ضدعفونی می کوشد تا بدون آسیب تمامی لوازم منزلتان را ضدعفونی کند که این کار بدون دریافت اضافه وجه و کاملا رایگان می باشد .

منطقه کردستان تهران

باربری و اتوبار کردستان منطقه کردستان تهران را به طور کامل پوشش می دهد و در هر زمانی از شبانه روزی که بار باربری و حمل بار کردستان تماس بگیردید می توانید از خدمات شرکت باربری ما استفاده بکنید .

بزرگراه کردستان یکی از بزرگراه هایی است که شمال – جنوبی است و نزدیک به 6.5 کیلومتر طول دارد و در منطقه 3 و 6 تهران قرار دارد این بزرگراه کردستان تهران مرکز تهران را به شمال آن متصل می کند . سه‌ راهی بزرگراه کردستان، بزرگراه شهید گمنام و بزرگراه جلال آل احمد ، نقطه آغاز این بزرگراه در جنوب است . این بزرگراه کردستان در مسیر خود از جنوب به سوی شمال تهران پس از عبور از محله‌های یوسف آباد ، امیرآباد ، کاوسیه  و ونک به بزرگراه شرقی-غربی نیایش پایان می‌یابد.

طرح های عیدانه دیگر طرح ها :

باربری و حمل اثاثیه کردستان برای پاسخگویی در خور شخصیت شما مشتریان گرامی و با توجه به افزایش تقاضای باربری و بسته بندی مانند اواخر تابستان یا نزدیک عید طرح ویژه برای همشهریان گرامی دارد که شامل کاهش هزینه تمام شده باربری و افزایش خدمات باربری می شود و همه این ها جهت رضایت شما از بابری کردستان است .

باربری کردستان در کرونا

باربری کردستان در ایام کرونا خدمات باربری را بدون توجه به تعطیلی ها ادامه می دهد و هیچگونه وقفه ای در کار خود نداریم از طرفی تمامی ابزار باربری و بسته بندی قبل از شروع کار با مواد ضدعفونی کننده استریل می شوند و تیم کاری نیز به صورت دوره ای و هر چندوقت یکبار تست سلامت و کرونا می دهند تا با خیال راحت به شما مشتریان گرامی خدمت رسانی کنیم .

بسته بندی اتوبار کردستان

اتوبار کردستان برای بسته بندی هرکدام از لوازم خانه تان یک روش جداگانه و حتی متریال مخصوص دارد به طور مثال برای بسته بندی البسه تان از کارتن رگال دار و مخصوص بسته بندی لباس بهره می گیرد و برای ظروف آشپزخانه در صورت نداشتن کارتن مخصوص از کارتن های پنج لایه استفاده می کند و برای بسته بندی کاناپه ، یخچال ، ماشین لباس شویی و ظرف شویی از استرچ رپ استفاده می کند و از بابل رپ برای بوفه ، میزبیلیارد، دراور ، میز آرایش ، میز تلفن و …. استفاده می کند  .

استرچ رپ (stretch wrap) :

نواری است از نوع پلاستیک که مقاومت کششی بسیار زیادی دارد و معمولا از جنس پلی اتیلن که دانسیته پایینی دارد ساخته می شود و ما در اتوبار کردستان از آن هنگام بسته بندی کردن اثاثیه و هر نوع بار دیگری استفاده می کنیم ، از استرچ رپ به منطور نگهداری و مراقبت لوازم و اثاثیه استفاده می شود تا از آسیب های ناشی از برخورد به دیگر لوازم و یا کثیف شدن لوازمی مانند مبلمان جلوگیری کند .

کارتن رگال دار :

کارتن رگال دار یک کارتن محکم و مانند کمد کوچک دارای میله و رگال است که از آن برای آویختن البسه می توان استفاده کرد و باربری و اتوبار کردستان از این کارتن ها در بسته بندی ها استفاده می کند ، تا از چروکیده شدن و آسیب به لباس های شما جلوگیری کند و این کارتن ها از بهترین جنس ساخته شده اند ، اگر نیاز داشته باشید ما در حمل بار کردستان می توانیم از این کارتن رگال دار در اسباب کشی شما نیز استفاده بکنیم  .

بابل رپ ( Bubble wrap ) :

بابل رپ از نایلون پلاستیکی دو یا چند لایه ضخیم می باشد که دارای فضاهای باد شده می باشد که از آن به عنوان ضربه گیر استفاده می شود که امروزه در بسته بندی اکثر لوازم خانگی از بابل رپ استفاده می شود تا از ضربات احتمالی جلوگیری کند .

بابل رپ های باربری میرداماد از لحاظ سایز ابعاد نداشته و از طرفی از بابل رپ با کیفیت استفاده شده است و ضخامت آن نیز مناسب می باشد .

خدمات بسته بندی باربری کردستان شامل :

 • بسته بندی در خانه مشتری با استفاده از جدیدترین ابزار روز دنیا
 • بسته بندی با فوم ، استرچ رپ ، کارتن های مخصوص بسته بندی لوازم و لباس
 • بسته بندی لوازم بزرگ مانند : گاو صندق ، کمد ، پیانو ، ساید بای ساید ، مبلمان
 • بسته بندی لوازم منزل و وسایل اداری و شرکتی
 • ضدعفونی کردن لوازم باربری ،  بسته بندی و محصفظه کابین وسیله نقلیه باربری قبل از شروع کار
 • استریل کردن لوازم منرل به انتخاب شما قبل از بسته بندی
Summary
Service Type
باربری و حمل بار منزل
Provider Name
اتوبار کردستان,
تهران - منطقه کردستان تهران, Telephone No.02188580760                                                 
Area
تهران - کردستان
Description
باربری و اتوبار کردستان یکی از باربری های فعال و تحت پوشش باربری میرداماد است که در مناطق اطراف بزرگراه کردستان در تهران است که به شهروندان اطراف این بزرگراه خدمات باربری ،حمل ،بسته بندی ارائه می کند و شما می توانید با ما در باربری کردستان تماس بگیرید .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×