خدمات باربری بین شهری میرداماد

باربری میرداماد علاوه بر خدمات دیگر خدمات باربری بین شهری هم دارد که در اسرع وقت و در امنیت کامل تمامی اثاث های  شما عزیزان از جمله اثاث عروس ،  اثاث اداری ، اثاث منزل ، اسباب کشی ارگان های شخصی و … را بصورت کاملا حرفه ای با دارا بودن کادر مجرب و متخصص و با ابزارآلات به روز در داخل استان و شهرستان و بین شهری انجام می دهد

فقط کافی است 24 ساعت قبل از اثاث کشی با کارشناسان ما در تماس باشید تا با راهنمایی شما عزیزان به بهترین نحوه جا به جایی اثاث را انجام دهند برای آشنایی با خدمات بین شهری تا آخر مقاله مفید با ما همراه باشید .

شماره تماس باربری بین شهری : 02122276037

برای ارتباط با ما کافیست روی شماره تماس کلیک کنید  

خدمات باربری بین شهری و بین استانی

باربری بین شهری میرداماد هیچ محدودیتی در انتخاب استان و شهرهای کشور ایران را ندارد . شما در هر شهری که باشید می توانید با باربری آنلاین بار خود را به شهری دیگر حتی با مسافت های طولانی ارسال کنید .

هزینه باربری بین شهری میرداماد

تعیین قیمت و هزینه برای خدمات باربری بین شهری میرداماد به یک عدد واحد ختم نمی شود و عوامل گوناگونی برای مشخص کردن آن نقش دارند . با بررسی هر یک از این عوامل موثر بر هزینه باربری بین شهری متوجه ی هزینه های اصلی آن می شویم .

عوامل موثر بر قیمت خدمات باربری بین شهری

در ادامه به فاکتورهایی که بر قیمت خدمات باربری بین شهری تاثیر گذار بوده و برای تعیین قیمت تاثیر دارد را مورد بررسی قرار خواهیم داد :

خدمات باربری بین شهری : نوع ماشین باربری

یکی از مهم ترین عوامل موثر در خدمات باربری بین شهری ، نوع ماشینی است که برای ترابری انتخاب می شود . با توجه به نوع کالا ، ماشینی که انتخاب می شود می تواند ابعاد متفاوتی داشته باشد و در نتیجه هزینه ی متفاوتی هم خواهد داشت .

باربری بین شهری ما با ماشین های باربری از جمله : وانت ، تریلی ، ترانزیت ، کامیون و خاور انجام می شود که با توجه به میزان وزن و حجم بار شما ، نوع ماشین انتخاب می شود . هر چقدر ماشین مستحکم تر و قوی تر باشد هزینه ی بیشتری جهت آن پرداخت می شود . تمامی ماشین های باربری استاندارد هستند و تمامی مدار لازم جهت سلامت و ایمنی را دارا هستند .

باربری میرداماد

باربری میرداماد

خدمات باربری بین شهری :میزان بار

در اصل در ابتدای کار در باربری میرداماد وزن بار و سپس حجمی که اشغال می کند یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت باربری بین شهری است . هر چه وزن بار بالاتر رود و حجم آن نیز بیشتر باشد به ماشین باربری مقاوم تر و بزرگ تری احتیاج است .

خدمات باربری بین شهری :مسافت بین شهر ها

فاکتور بعدی در خدمات باربری بین شهری مسافت  می باشد . یکی از عوامل مهم در باربری های میان شهری میزان مسافت بین شهر ها است . هر چه این مسافت بیشتر شود و شهر ها از هم دورتر باشند این هزینه بیشتر خواهد شد  .

خدمات باربری بین شهری : زمان سپری شده

فاکتور بعدی که در خدمات باربری بین شهری تاثیر گذار خواهد بود زمان سپری شده است . در واقع می توان گفت میزان مسافت و زمان با هم ارتباط مستقیم دارند اما گاهی ممکن است سفارش شما در زمانی از شبانه روز و یا در روزی از هفته باشد که جاده ها با ترافیک سنگین رو به رو هستند پس قاعدتا هزینه بیشتر هم خواهد شد .

خدمات باربری بین شهری : بسته بندی بار

اگر بار شما حساس باشد و نیاز به بسته بندی داشته باشد ، هزینه ای اضافه خواهد شد . البته هزینه ی زیادی نیست و پیشنهاد می شود برای ارسال بار بین شهری حتما از بسته بندی استفاده کنید تا در زمان دریافت با مشکلی برنخورید و خیالتان راحت باشد .

خدمات باربری بین شهری :تعداد کارگر

آخرین فاکتور تاثیر گذار بر قیمت خدمات باربری بین شهری تعداد نفراتیست که هر پروژه باربری نیاز دارد  . این هزینه بستگی به تعداد بار ، وزن و میزان جا به جایی است که توسط کارگران صورت می گیرد .

در باربری میداماد باربری بین شهری به صورت کاملا حرفه ای اتفاق می افتد . به این صورت که پس از تعیین ماشین باربری ، مبدا و مقصد و انتخاب گزینه های ویژه مثل بسته بندی ، رانندگانی که واجد شرایط باشند قیمت هایی را پیشنهاد می دهند .

البته این قیمت ها باید در بازه ای مشخص باشند . سپس شما می توانید این هزینه را پرداخت کنید و پس از انجام باربری از شهری به شهر دیگر هیچ هزینه ی اضافی دیگری را پرداخت نمی کنید .

هزینه باربری چگونه محاسبه می شود ؟

بعد از این عوامل مؤثر بر باربری را شناختیم نوبت به آن می‌رسد که بررسی کنیم هزینه چگونه محاسبه و پراخت می شود . چون سامانه باربری میان شهری به صورت آنلاین و اینترنتی صورت می گیرد ، تمامی فرآیندها نیز در بستر فضای آنلاین انجام می شود .

در همان ابتدا که مبدأ و مقصد را تعیین می کنید ، رانندگانی که شرایط مناسب را دارند هر کدام هزینه ای را پیشنهاد می‌دهند و شما با انتخاب راننده سفارش خود را نهایی می کنید . هزینه ی پرداختی مشخص است و با وصل شدن به درگاه های بانکی ، هزینه به صورت آنلاین پرداخت می شود .

یک سوالی که پیش می آید این است که آیا بعد از سفارش می توان آن را کنسل کرد و آیا جریمه ای باید پرداخت شود یا خیر . برای کنسل کردن سفارش بستگی به این دارد که در کدام مرحله ی سفارش هستید .

اگر هنوز بارنامه برای شما صادر نشده باشد نیازی به پرداخت جریمه نیست . ولی اگر بعد از صدور بارنامه کنسل شود ، باید هزینه ی بارنامه و بخشی از جا به جایی راننده پرداخت شود . اگر بارنامه صادر شده باشد و بارگیری هم انجام گرفته باشد ، به عنوان جریمه هزینه ی باربری ، بارنامه و راننده باید پرداخت شود .

آیا فعالیت باربری میرداماد فقط به باربری بین شهری محدود می شود ؟

باربری میرداماد به هیچ عنوان کارش تنها به باربری بین شهری محدود نمی شود . می توان ترابری بین جاده ای و باربری داخل شهری در تهران و کرج  را در زمره فعالیت های خود به حرفه ای ترین حالت ممکن داریم  . و در نظر داریم تا در آینده ای نزدیک باربری میرداماد را در تمامی شهر ها و استان های ایران حتی در شهر های کوچک هم اتوبار میرداماد فعال کنیم . در نتیجه در آینده نیازی به نگرانی از این بابت نیست و شما می توانید تمامی سفارش های باربری خودتان را با تماس با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

نکات مهم باربری بین شهری میرداماد

زمانی که باری از شهری به شهر دیگر می‌خواهد منتقل شود ، شرایط خاص و مهمی لازم است که بررسی شوند و اقداماتی مطابق با آنها اجرا شوند . زیرا که در این شرایط مسافت و زمانی که سپری می‌شود طولانی‌ تر است پس یکسری مسائل هستند باید جدی گرفته شوند که در ادامه آن‌ ها را بررسی می کنیم .

شرایط آب و هوایی

یکی از مهم‌ترین مواردی که در باربری بین استانی باید در نظر گرفته شود آب و هوای شهر مبدأ و مقصد در روز تعیین شده است . بخصوص اگر مسیر بین شهر ها ، جاده ی خطرناک و پرپیچ و خمی داشته باشند ، در فصل سرما و با بارش باران و برف کار بسیار سخت تر می شود .

تیم پشتیبانی همواره این موارد را در نظر باید بگیرد و هشدار لازم را به صاحبین بار و رانندگان بدهد . اگر صاحب بار اصرار به انتقال بار خود در روز خاصی را دارد که شرایط جوی مناسب نیست ، باید از رانندگانی مجرب با داشتن ماشین های باربری مطمئن و امن استفاده شود . رانندگانی که تجربه ی رانندگی در چنین شرایطی را دارند .

میزان مسافت بین شهرها

عامل مهم دیگر که بر باربری بین شهری تاثیر می گذارد ، مسافتی است که بین شهرها باید طی شوند . حال هر چقدر این مسافت بیشتر باشد مسلما باید نکات بیشتری رعایت شود . بخصوص اگر دو شهر آب و هوای یکسانی نداشته باشند و یا جاده های پر پیچ و خم و باریکی داشته باشند .

در این شرایط عموما از ماشین های باربری با استحکام بالا استفاده می شود همراه با رانندگانی که حرفه ای بوده و تجربه ی رانندگی به مدت طولانی را نیز دارند . همچنین تیم پشتیبانی نیز حتما باید مراقب استراحت های بین راه رانندگان باشد تا عقب نیفتد و راننده دچار خستگی و یا خواب آلودگی نشود .

باربری میرداماد

باربری میرداماد

نکات خدمات باربری بین شهری

از آنجا که حمل بار و لوازم به خارج از شهر مبدا بارگیری به خاطر زیاد بودن مسافت ، بسیار سخت تر از حمل بار داخل شهر بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد و پرسنل باید تخصص بیشتری داشته باشند .

در انتخاب خدمات باربری بین شهری : استفاده از بسته بندی صحیح  ، انتخاب شرکت با کادر حرفه ای ، چیدمان درست بار در ماشین ، انتخاب ماشین مناسب ،  بررسی سلامت و ایمنی ماشین پیش از شروع حمل اثاثیه به شهرستان ، تعیین بهترین مسیر از مهم ترین نکات در خدمات باربری بین شهری است که باید رعایت شوند .

نوع ماشین باربری

عامل مهم دیگر در خدمات باربری بین شهری ، استفاده از نوع ماشین باربری برای جا به جایی بار است . البته انتخاب نوع ماشین به صورت مستقل اتفاق نمی افتاد و وابسته عوامل گوناگونی است . یکی از این عوامل ، نوع و میزان بار است . مسلما هر چقدر وزن بار بیشتر باشد و یا حجم بیشتری داشته باشد نیازمند ماشین بزرگتری مثل تریلی هستیم ولی برای بارهای کم از وانت و نیسان نیز می توان استفاده کرد .

همچنین عامل دیگر می تواند آب و هوا باشد . اگر هوا بارانی و یا برفی باشد نیازمند ماشینی مسقف هستید و یا برای مسافت های طولانی شاید وانت گزینه ی خوبی نباشد و از ماشین های مقاوم تری باید استفاده شود .

در باربری بین شهری میرداماد از ماشین های باربری مثل وانت، نیسان، تریلی، خاور و ترانزیت استفاده می شود.

تامین سلامت بار

یکی از وظایف اصلی باربری ها در خدمات باربری بین شهری ، تامین و تضمین سلامت بار است . بخصوص این ضمانت در باربری بین شهری از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از خدمات باربری بین شهری است .

اما حادثه در هر زمانی ممکن است اتفاق بیفتد . به همین خاطر اگر مشکلی برای بار پیش بیاید ، اتوبار میرداماد خسارت کامل را پرداخت خواهد کرد . در خدمات باربری بین شهری باربری میرداماد به شهر دیگر ممکن است مشکلاتی همچون تصادف ماشین باربری ( عمد و یا غیر عمد) ، واژگونی ماشین باربری ، افتادن بار بیرون از ماشین که موجب شکستگی و یا آسیب می شود ، آتش سوزی و یا حادثه و یا سرقت اتفاق بیفتد .

به هیمن خاطر باربری میرداماد بیمه نامه و بارنامه ای را به صورت آنلاین به شما تحویل می دهد و هر آسیبی که اتفاق بیفتد خسارت آن پرداخت می شود .

صدور بارنامه الکتریکی

بارنامه یکی از لزومات مهم در خدمات باربری بین شهری است . باربری میرداماد به علت ارائه خدمات به صورت آنلاین و اینترنتی ، بارنامه را نیز به صورت الکترونیکی صادر و ارسال می کند. داشتن بارنامه باربری برای هر سه طرف صاحب بار ، رانندگان و متصدیان بار لازم است و کار آنها را آسان تر می کند .

وجود بارنامه برای باربری از شهری به شهر دیگر مزایای زیادی همچون : مشخص بودن هزینه ی پرداختی ، سرعت در انجام کارها ، بررسی سریع توسط پلیس و یا راهداری در جاده ها ، پرداخت خسارت در زمان آسیب و … دارد .

البته اهمیت این بارنامه در باربری جاده ای بسیار بیشتر است . زیرا به علت زیاد بودن مسافت و یا طولانی شدن زمان باربری ، امکان ردیابی و بررسی راحت تر انجام می شود .

نوع بار

یکی دیگر از عواملی که مهم و تاثیر گذار در باربری بخصوص از یک شهر به شهر دیگر ، نوع باری است که جا به جا می شود . اگر بار از مواد غذایی و یا آرایشی بهداشتی هستند که در گرما ممکن است آسیب ببینند ، باید از ماشین های دارای یخچال مناسب استفاده شود . اگر بار وسایل بزرگ مانند تجهیزات کشتی و یا هواپیمایی باشد که به تریلی و ماشین باربری بزرگ با تجهیزات لازم برای جاسازی آنها نیاز است . همچینن در چنین شرایطی به تعداد کارگر بیشتر با توانایی بالاتری نیاز است .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×