اتوبار نیاوران تلفن تماس : 22980287-021

اتوبار نیاوران یکی از مناطق تحت نظر باربری و اتوبار میرداماد تهران است که به صورت شبانه روزی در منطقه نیاوران تهران خدمات باربری و حمل بار ارائه می کند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل کنید تا در محل حاضر شوند .

ازباربری و اتوبار کردستان دیدن کنید

نیاوران نیاوران یکی از مناطق  شمال شهر تهران و منطقه شمیران است که در دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز قرار دارد. این محله که بخشی از منطقه یک شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات می‌باشد، از شمال با ارتفاعات کلک‌چال، از غرب با تجریش، از شرق با دارآباد و از جنوب با فرمانیه هم‌مرز است.

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

تیم کاری اتوبار نیاوران

باربری نیاوران تحت نظر باربری و اتوبار میردماد خدمات متنوع حمل بار بسته بندی و چیدمان را ارئه می کند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید و درخواست خود را مبنی بر حمل با ثبت کنید تا همکاران ما در سریع ترین زمان در محل حاضر شوند و خیال تان بابت امنیت لوازم تان حین جابجایی راحت باشد زیرا باربری نیاوران با کادر مجرب توانایی حمل نواع بار سنگین و حجیم را داریم و در تلاش داریم تا کیفیت مان به حرف مان یکی باشد .

باربری نیاوران مشاوره رایگان نیز دارد و شما اگر در منطه نیاوران تهران هستید می توانید از این خدمت هم بهره مند شوید فقط کافیست با شماره تلفن باربری نیاوران تماس حاصل کنید .

تلفن تماس باربری نیاوران

021-22980287

خدمات باربری و اتوبار نیاوران :

 • باربری اینترنتی در تهران
 • دارای از تیم کاری خوش اخلاق
 • خدمت رسانی درکمترین زمان در باربری نیاوران
 • حمل اثاثیه منزل به شهرستان و تمام نقاط ایران
 • بیمه کردن وسایل شمابرای جبران خسارات احتمالی
 • بسته بندی دقیق با جدیدترین ابزار روز دنیا
 • باربری شبانه روزی به صورت 24 ساعته و حتی در ایام تعطیل
 • حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به تمام نقاط ایران در اتوبار نیاوران
 • حمل پیانو ، گاو صندوق ، ساید بای ساید و وسایل بزرگ در باربری میرداماد
 • وکیوم بزرگ 90 متری شامل بابل رپ (فوم ضربه گیر) – استرچ رپ (سلفون)
 • داشتن شعبات باربری تمام نقاط تهران

از باربری زعفرانیه (یکی از شعبات اتوبار یوسف آباد) دیدن کنید.

مشاوره در باربری و اتوبار نیاوران :

مشاوره برای حمل لوازم منزل شاید در اولین نگاه اهمیتی نداشته باشد و برخی از مردم آنرا لازمه نمی دانند البته این دیدگاه را برخی از باربری نیز دارند اما ما در اینجا قصد داریم تا اهمیت آنرا شرح دهیم .

ابتدا توضیح می دهیم که مشاوره شامل چه چیزهاییست :

مشاوران باربری میرداماد شمارا با نحوه حمل بار بسته بندی و چیدمان آشنا می کنند و به شما دید های نو و تازه ای از نحوه حمل بار و لوازم منزلتان به شما می دهندو باعث آگاهی شما می شوند .

از نحوه انجام صحیح بسته بندی ،حمل بار و چیدمان در منزل جدیدتان را به شما آموزش می دهند تا اگر بسته بندی نیز برعهده خودتان بود آنرا به نحوه صحیح انجام دهید زیرا بسته بندی بیشترین اهمیت در حمل بار را دارا است و بسته بندی غلط باعث ایجاد آسیب و صدمه به لوازم منزلتان خواهد شد .

 

Summary
Service Type
باربری و حمل بار منزل
Provider Name
اتوبار نیاوران, Telephone No.0212298028
Area
تهران - نیاوران
Description
اتوبار نیاوران یکی از مناطق تحت نظر باربری میرداماد تهران است که به صورت شبانه روزی در منطقه نیاوران تهران خدمات باربری و حمل بار ارائه می کند و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل کنید تا در محل حاضر شوند .
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×