باربری مطهری

باربری مطهری جزو اولین شعبات باربری میرداماد بوده که در منطقه مطهری تهران خدمات باربری و بسته بندی را با بهترین هزینه و تخفیفات ویژه ارائه می کند که می توانید با ما در باربری مطهری تماس و از تعرفه و نحوه خدمت رسانی در تهران آگاه شوید .

شماره تماس باربری مطهری :

باربری مطهری با داشتن بهترین تیم کاری و خدمات ارزنده همواره در تلاش است تا کیفیت خدمات خود را حفظ کرده و در جهت رضایت شما مشتریان گرامی بکوشد .

شماره تماس باربری میرداماد

شماره تماس باربری میرداماد

بسته بندی باربری میرداماد

بسته بندی لوازم منزل قبل از حمل اثاثیه مهمترین مرحله یک اسباب کشی است چرا که اگر اصولی اجام نشه باعث آسیب به لوازم حین جا به جایی میشه و حین جا به جایی وقت برای چک کردن دوباره لوازم بسته بندی شده نیست پس بایستی بسیار اصولی و با حوصله لوازم منزل رو بسته بندی کنید و برای بسته بندی اصولی لوازم مخصوص بسته بندی لازم  می باشد  .

باربری میرداماد با داشتن افراد متخصص در زمینه بسته بندی توانیی انجام این کار رو داره و از طرفی لوازم مخصوص باربری میرداماد شما رو از نگرانی یافتن کارتن و سبد محمکم در میاره پس اگه قصدتون بسته بندی و سالم رسیدن لوازم تون هست تمامی کا رو به ما بسپارید .

اگر با خودتون فکر می کنید که : به جای دادن پول به باربری خودم بسته بندی می کنیم

  1.  بسته بندی توسط افراد ما انجام بشه علاوه بر این که اصولی انجام میشه و احتمال آسیب کمتر از 10 درصد هستش اما ما لوازم رو بیمه می کنیم تا اگر در هر مرحله از کار آسیبی به لوازم وارد شد هزینه رو به طور کامل پرداخت بشه .
  2. اگه فقط یکی از لوازم منزل حین حمل و جا به جایی آسیب ببینه که همیشه بیشتر از یکی می باشد ، بیشتر هزینه بسته بندی رو بایستی بدید و اون وسیله رو دوباره تهیه کنید .

باربری پاسداران

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×