باربری مجیدیه تلفن تماس : 22980282-021

باربری مجیدیه در منطقه مجیدیه تهران و تحت پوشش اتوبار میرداماد خدمات باربری و حمل بار به اهالی این منطقه به صورت شبانه روزی ارائه می کند و خدمات خود را یه صورت 24 ساعته می باشد که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما در باربری مجیدیه تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید .

خدمات باربری مجیدیه حمل بار بسته بندی مشلاوره رایگان و چیدمان در منزل جدیدتان است و شما می توانید تمامی این درخواست هارا به صورت تلفن و یا به صورت آنلاین ثبت کنید .

تلفن باربری : 22980282021

اهمیت مشاوره در باربری :

مشاوره برای حمل لوازم منزل شاید در اولین نگاه اهمیتی نداشته باشد و برخی از مردم آنرا لازمه نمی دانند البته این دیدگاه را برخی از باربری نیز دارند اما ما در اینجا قصد داریم تا اهمیت آنرا بازگو کنیم .

ابتدا توضیح می دهیم که مشاوره شامل چه چیزهایی می شود :

مشاوران باربری میرداماد شمارا با نحوه حمل بار بسته بندی و چیدمان آشنا می کنند و به شما دید های نو و تازه ای از نحوه حمل بار و لوازم منزلتان به شما می دهندو باعث آگاهی شما می شوند .

از نحوه انجام صحیح بسته بندی ،حمل بار و چیدمان در منزل جدیدتان را به شما آموزش می دهند تا اگر بسته بندی نیز برعهده خودتان بود آنرا به نوه صحیح انجام دهیزیرا بسته بندی بیشترین اهمیت در حمل بار را داراست و بسته بندی غلط باعث ایجاد آسیب و صدمه به لوازم منزلتان خواهد شد .

مشاوره رایگان باربری میرداماد کاملا رایگان است

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

تعرفه باربری مجیدیه  :

نرخ تعرفه حمل بار باربری مجیدیه منصفانه ترین قیمت در بین باربری های فعال در تهران است شما می توانید لیست تعرفه های اتوبار مجدیه را در این لیست مشاهده کنید و آنها را با تعرفه دیگر باربری ها مقایسه کنید ، منصفانه بودن قیمت های ارائه شده توسط شرکت باربری میرداماد دلیلی بر پایین بودن کیفیت و کمیت کار ما نیست ، البته اینها شعار نیست و شما می توانید این کیفیت را در عمل نیز ببینید .

از باربری میرداماد دیدین کنید 

خدمات اتوبار مجیدیه :

  1. حمل جهیزیه عروس لوازم ادارات و شرکت ها
  2. حمل انوع بار حجیم و بزرگ و ظریف با بالاترین دقت ممکن
  3. بسته بندی بابل رپ و استرج رپ
  4. بیمه کردن وسایل شما برای جلوگیری از خسارات احتمالی
  5. داشتن شعبات باربری  در تمام نقاط تهرانو پوشش اکثر نقاط تهران
  6. پرسنل کاری ، جوان ، متعهد و متخصص
  7. بسته بندی البسه در کارتن رگال دار در حمل بار مجیدیه
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×