باربری فرشته

باربری فرشته یکی از زیرمجموعه های باربری بزرگ میرداماد تهران است. باربری میرداماد بیش از 25 سال است که در زمینه حمل و نقل انواع بار و اسباب کشی در تهران در حال فعالیت است. باربری میرداماد به تمامی نقاط تهران از جمله منطقه فرشته تهران خدمات باربری و اسباب کشی را ارائه می کند. اگر در منطقه فرشته تهران حضور دارید و قصد اسباب کشی یا حمل و نقل بار به تمام نقاط تهران و تمامی شهرستان ها را دارید با شعبه باربری فرشته تماس بگیرید. همچنین می توانید در مورد حمل و نقل بار و اسباب کشی از ما مشاوره رایگان نیز دریافت کنید.

شماره تماس باربری فرشته : 22980287-021

برای تماس با باربری فرشته روی شماره تلفن ذکر شده کلیک نمایید.

چرا باربری فرشته؟

باربری میرداماد دارای مجوز رسمی از سازمان حمل و نقل کشور است. این باربری یکی از باربری های بزرگ و خوب تهران است که سالهاست در تهران بصورت پرقدرت و تخصصی در حال انجام خدمات باربری و اسباب کشی می باشد. باربری میرداماد به سبب ارائه بهترین خدمات باربری و تضمین سلامت کالا در طول حمل و نقل به خوشنامی در تهران شناخته شده است.اتوبار میرداماد در اکثر نقاط تهران از جمله منطقه فرشته تهران شعبه دارد. باربری فرشته زیرمجموعه باربری میرداماد تهران است و تحت نظارت کامل باربری میرداماد در حال فعالیت است.

باربری فرشته

باربری فرشته چه خدماتی را ارائه می دهد؟

  • ارائه خدمات باربری و اسباب کشی از مبدا تهران به مقصد کلیه نقاط ایران
  • ارائه خدمات باربری و اسباب کشی بصورت شبانه روزی و 24 ساعته
  • تضمین سلامت کالای شما در طول حمل و نقل
  • دریافت کمترین قیمت در قبال ارائه خدمات با کیفیت و سرعت بالا
  • دارای بیش از 100 وانت، کامیون و تریلی آماده به خدمت
  • دارای کامیون های مسقف و کف موکت شده و مجهز به پتو
  • بسته بندی تمامی وسایل قبل از بارگیری
  • توانایی حمل و نقل انواع کمد های دیواری، یخچال ساید بای ساید، قفسه های فروشگاهی و …
  • بسته گشایی تمامی وسایل شما بعد از پیاده سازی بار ها در مقصد و چینش آن ها به صورت فنی و تخصصی
  • ارائه بیمه نامه معتبر به کارفرمایان

خدمات بسته بندی و بسته گشایی در باربری فرشته چیست و انجام می شود ؟

بسته بندی وسایل یکی از مهمترین اقدامات جهت جلوگیری و حفط سلامت وسایل در طول حمل و نقل و جابجایی آن ها می باشد. به همین سبب باید این کار توسط افراد مجرب و با ابزار مخصوص بسته بندی انجام شود. باربری فرشته دارای کادری مجرب و آموزش دیده جهت انجام این کار است که با حوصله و دقت فراوان کار بسته بندی وسایل را انجام می دهند.

تمامی وسایل شما در هر سایز و ابعادی که باشند توسط کادر باربری فرشته بسته بندی می شوند سپس آنها را در کارتن های چند لایه قرار می دهند. بعد از انجام این مراحل این وسایل را با دقت در داخل ماشین ها بارگیری می کنند.

اما خدمات باربری فرشته به همینجا محدود نمی شوند. ممکن است شما بعد از اسباب کشی و حمل و نقل وسایلتان به مقصد دست تنها باشید و توانایی جابجایی وسایل های بزرگ و سنگین مانند یخچال و … را نداشته باشید. در آن صورت می توانید از ما درخواست کنید که پرسنل ما در بسته گشایی و جابجایی و چینش وسایلتان نیز کمک یارتان باشند.

اگر می خواهید یک باربری و اسباب کشی آسان و تضمینی را تجربه کنید پیشنهاد می کنیم با باربری میرداماد تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید و یک باربری و اسباب کشی آسان را تجربه کنید.

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×