شماره تماس اتوبار شیخ بهایی

اگر در منطقه شیخ بهایی و یا مناطق اطراف آن قصد حمل دارید و به دنبال یک باربری مطمئن و کار بلد هستید با باربری و اتوبار شیخ بهایی تماس حاصل کنید تا در اسرع وقت در محل حاضر شوند .

باربری و اتوبار شیخ بهایی یکی از باربری های زیر نظر اتوبار میرداماد کار می کند و خدمات متنوعی را در زمینه حمل بار ارائه می کند برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید .

باربری و اتوبار شیخ بهایی به صورت شبانه روزی ست
برای تماس با باربری و اتوبار شیخ بهایی روی شماره کلیک کنید

تلفن تماس اتوبار شیخ بهایی | 88656241-021

باربری و اتوبار شیخ بهایی خدمات متنوعی را در زمینه حمل بار و اسباب کشی ارائه می دارد .

خدمات باربری شیخ بهایی :

در زیر به برخی از خدمات متنوع باربری و حمل بار شیخ بهایی اشاره ای داریم :

 • باربری شبانه روزی و 24 ساعته و شبانه روزی
 • حمل اثاثیه در منطقه شیخ بهایی بدون تعطیلی در طول سال
 •  مشاوره رایگان در زمینه باربری و بسته بندی
 • حمل اثاثیه و اسباب کشی اصولی و حرفه ای اتوبار شیخ بهایی
 • بسته بندی دقیق و محکم در اتوبار شیخ بهایی
 • تیم کاری مجرب و خوش اخلاق حمل بار شیخ بهایی
 • بسته بندی با لوازم مخصوص بسته بندی لوازم منزل
 • بسته بندی لباس ها با کارتن رگال دار
 • باربری و اتوبار اینترنتی و آنلاین
 • صدور و ارائه بیمه نامه برای جلوگیری از خسارات احتمالی ناشی از حمل بار
 • باربری و حمل بار در محدوده منطقه شیخ بهایی

از باربری کردستان دیدن فرمایید 😘

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

تیم کاری اتوبار شیخ بهایی

تیم کاری ما در اتوبار شیخ بهایی تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و هم چنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می رسانند و شما می توانید با تمامی این خدمات نتیجه رضایت مندی و اعتماد شما به باربری و اتوبار میرداماد می باشد .

با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی  تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما شویم.

آموزش هایی که تیم کاری باربری شیخ بهایی به کارکنان ارائه می کند به صورت کاملا حرفه ای و دقیق بوده و شما را از انجام دادن هر کاری در فرآیند حمل اثاثیه منزل جدا می کنیم .

حمل اثاثیه منزل در شیخ بهایی

حمل اثاثیه از قدیم کاری سخت و طاقت فرساده بوده و بسیاری جا به جا ی و حمل اثاثیه در نظر بسیاری از خانواده ها به دلیل آسیب به لوازم منزل یا به بدن خود فرد باب میل بسیاری از افراد نبوده و نیست .

حمل اثاثیه و حمل بار تخصص ماست با ما تماس بگیرید و ثانیه ای درنگ نکنید .

باربری و حمل اثاثیه شیخ بهایی با داشتن پرسنل مجرب و ورزیده آماده بسته بندی و حمل هر گونه لوازم بزرگ و سنگین و یا شکستنی مانند بوفه ، پیانو  ، یخچال ساید بای ساید  ، مبلمان ، لوازم آشپزخانه و … را به بهترین نحو حمل و جا به جا می کنیم و شما هیچگونه نگرانی بابت کیفیت حمل و یا بسته بندی لوازمتان نداشته باشید .

ناوگان باربری میرداماد

باربری میرداماد بسته به لوازم شما از قبیل لوازم خانه و یا بسته کوچک و یا فقط مبل و …. وسیله نقلیه مناسب را برایان ارسال می کند تا آسیبی از بابت تکان ها حین حرکت به لوازمتان نرسد از طرفی هزینه باربری نیز مقرون به صرفه باشد .

به طور مثال فرض کنید شما یک دست مبل هفت نفره برای منزلتان تهیه کرده اید و قصد جا به جایی آن را تا منزل تان دارید و با باربری تماس گرفته و درخواست خود راثبت می کنید اگر وسیله نقلیه مناسب (یا خیلی کوچک و یا خیلی بزرگ و یا نامناسب ) حمل مبلمان برایتان ارسال نشود نتیجه آسیب به مبل شما شده و در این میان این شمایید که متضرر می شوید .

بسته بندی لوازم خانه در باربری و اتوبار شیخ بهایی

برای بسته بندی لوازم خانه شما به چندین مقوله نیاز دارید که اولین آن دانش و ترفندهای بسته بندی لوازم خانه است که مهمترین مقوله نیز می باشد که باربری شیخ بهایی با داشتن پرسنل آموزش دیده تمامی نکات بسته بندی را رعایت می کنند

دومین مقوله لوازم مخصوص بسته بندی شامل بابل رپ ،استرچ رپ و کارتن رگال دار ، کیف تخت خواب ، چسب پنج سانتی و ماژیک می باشد که باربری شیخ بهایی تمامی این لوازم را تهیه و در بسته بندی لوازم منزلتان از آنها استفاده می کنند.

حمل بار 24 ساعته در اتوبار شیخ بهایی

اتوبار شیخ بهایی با بهترین و مجهزترین امکانات فنی اعم از ناوگان باربری متنوع , تیم کاری متخصص و با تجربه در زمینه های حمل و نقل , بسته بندی , چیدمان آماده خدمت رسانی به تمام ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی , منازل و… به صورت شبانه روزی و در روزهای تعطیل رسمی و اعیاد باربری داودیه سرویس دهی خود با جدیت حمل بار را به مشتریان واقع در شیخ بهایی تهران ارائه می کند.

در صورت تمایل به جابجایی در هر زمان وساعتی از شبانه روز کافی است با شماره ما تماس گرفته و درخواست ماشین و کارگر جهت اسباب کشی کنید.

 

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×