باربری قیطریه

اتوبار قیطریه یکی از باربری های فعال در تهران است که به صورت شبانه روزی خدمات باربری را ارئه می کند و شما می توانید از هر ساعت شبانه روز با ما در باربری قیطریه تماس بگیرید .

تلفن اتوبار قیطریه

021-22980287 | 021-88600294

تاریخچه اتوبار میرداماد :

باربری قیطریه در منطقه قیطریه و بلوار کاوه و بلوار صبا و… خدمات خود را عرضه می کند واگر در این منطقه قصد باربری و حمل بار را دارید با باربری قیطریه تماس حاصل کنید تا در سریع ترین زمان در محل حاضر شویم .

باربری و اتوبار قیطریه تحت اتوبار میرداماد کار خود را انجام می دهد و کیفیت کار این باربری تضمین شده است زیر تیم کاری متخصص و توانا در زمینه حمل و بسته بندی  باعث افزایش کیفیت و موجب جلب اعتماد مشتریان عزیز شده است و همه اینه مجب شده تا ما امروزه افتخاره دودهه ارائه خدمات به همشریان عزیز را در کارنامه خود ببینیم .

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

خدمات اتوبار قیطریه

  1. ارائه بیمه نامه برای جبران خسارات احتمالی در حمل اثاثیه قیطریه
  2. بسته بندی با بابل رپ و استرچ رپ و کارتن رگال دار
  3. پرسنل مجرب و متخصص در حمل بار و بسته بندی و چیدمان
  4. باربری مطمئن و بدون آسیب به لـوازم و اثاثیه منزل در اتوبار قیطریه
  5. باربری با استفاده از ابزار جدید و به روز
  6. حضور فعال در شبکه های اجتماعی
  7. تعرفه های منصانه و منبق بر نرخ اتحادیه باربری تهران
  8. گواهی ثبت علامت
  9. باربری اینترنتی در منطقه قیطریه تهران
  10. حمل بار حرفه ای و اصولی

از باربری کردستان دیدن کنید .

ازباربری تجریش دیدن کنید

تعرفه اتوبار قیطریه :

تعرفه حمل بار و اثاثیه منزل در باربری و اتوبار قیطریه براساس نرخ مصوب و بسته به تعداد طبقات و فاصله از درب منزل و قبل از ارسال خوردرو حمل اثاثیه با شما به توافق خواهیم رسید و از این بابت مطمئن باشید که قیمت ما عادلانه ترین قیمت در تهران است زیرا براساس نرخ اتحادیه تعرفه ی خود را تعیین می کنیم .

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق می تواند در ۲۴ ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات اتوبار تهران و اتوبار اسباب کشی ارائه می کند .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×