باربری کشاورز

باربری کشاورز یکی از باربری های تحت پوشش باربری میرداماد است که خدمات خوبی را  در منطقه کشاورز تهران عرضه می کند تا هموطنان در این منطقه بدون هیچگونه دغدغه ی خاصی و بدون آسیب به لوازم خانه یک جا ب جایی بی درد سر داشته باشند .

شماره تماس باربری کشاورز :

برا تماس با ما در باربری کشاورز کافیست تا آیکون سبز رنگ را لمس کنید

 باربری میرداماد بهترین باربری پایتخت ایران

باربری میرداماد یکی از بهترین باربری های فعال در تهران است که بهترین خدمات باربری و بسته بندی را ارائه می کند و خدمات باربری میرداماد توسط یک تیم متخصص باربری و بسته بندی ارائه می شود که شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس گرفته و درخواستتان را ثبت کنید .

برای تماس با ما کافیست آیکون سبز رنگ را لمس کنید و تماستان با مشاوران باربری میرداماد برقرار میشود و پس از مشاوره دادن به شما مشتری گرامی و تعیین زمان باربری در سر ساعت در محل حاضر می شوند و کار باربری را آغاز می کنند .

شماره تماس باربری میرداماد

شماره تماس باربری میرداماد

خدمات باربری کشاورز  :

خدماتی که توسط تیم کاری کشاورز بار ارائه و عرضه می شود به شرح زیر است:

  1. داشتن ماشین آلات متنوع برای انواع بار
  2. پرسنــل متخـصص و مـــتعهــد
  3. باربری اینترنتی در تهران
  4. استفاده از پرسنل کاری و خوش اخلاق
  5. حمل انواع بارهای کوچک و بزرگ به جای جای ایران
  6. حمل جهیزیه عروس لوازم ادارات و شرکت ها
  7. بسته بندی بابـل رپ و استرج رپ (وکیوم ۹۰ متری)
  8. ساک رختخواب (۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار)
  9. وکیوم بزرگ ۹۰ متری شامل بابل رپ و استرچ رپ

از شعبه باربری کردستان دیدن کنید

باربری کردستان اصلی ترین شعبه باربری میرداماد بوده و باربری کردستان قدیمی ترین باربری میرداماد است .

اتوبار کشاورز بهترین خدمات باربری :

باربری و حمل اثاثیه کشاورز بهترین خدمات باربری و حمل اثاثیه را با اتکا به تیم کاری متخصصص که توانایی بسته بندی هر گونه لوازم و وسایل را  دارند و برای بسته بندی از بابل رپ و استرچ رپ ، گارتن رگال دار استفاده می کنند .

باربری و اتوبار کشاورز با استفاده از ابزار های روز دنیا لوازم شما را بسته بندی و حمل می کند لوازمی مانند سه چرخ باری مناسب حمل بار در باربری کشاورز استفاده می شود .

بلوار کشاورز تهران کجاست ؟

بلوار کشاورز در منطقه ۶ تهران واقع شده ‌است و از محله‌های کشاورز غربی، ولیعصر، کشاورز – پارک لاله و دانشگاه تهران عبور می‌کند. خیابان کشاورز یکی از معابر اصلی این محلات در تهران است و از خیابان‌های مهم شهر تهران محسوب می‌شود.

بلوار کشاورز تهران از میدان ولیعصر در شرق آغاز و به خیابان دکتر قریب در غرب ختم می‌شود. طول بلوار کشاورز تهران تقریبا ۲٫۲ کیلومتر است و در طول مسیر خود از شرق به غرب با خیابان فلسطین، خیابان حجاب، خیابان وصال شیرازی، خیابان قدس، خیابان ۱۶ آذر، خیابان کارگر و خیابان جمالزاده تقاطع دارد. ضلع جنوبی پارک لاله نیز به این بلوار ختم می‌شود.

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×