باربری کاوه

باربری کاوه یکی از شعبه های باربری میرداماد تهران که خود یکی از بهترین باربری های تهران به سبب کیفیت کار مطلوب و سرعت عمل بالا در حمل و نقل بار و اسباب کشی منازل، ادارات و… محسوب می شود. باربری کاوه به صورت  ساعته در منطقه کاوه تهران آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی به کلیه نقاط تهران و همچنین کلیه نقاط ایران می باشد. شما عزیزان می تواند با از طریق شماره زیر با ما ارتباط برقرار کنید و همچنین از مشاوره رایگان ما در مورد امور باربری و اسباب کشی بهره مند شوید.

شماره تماس باربری کاوه : 22276037-021

برای تماس با ما روی شماره تلفن نوشته شده کلیک کنید.

منطقه کاوه کجای تهران کجاست؟

منطقه کاوه در منطقه 3 تهران واقع شده‌است و از محله ونک عبور می‌کند. مکان‌های مهمی مانند سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در آن واقع شده‌اند. خیابان کاوه محله ونک به معابر مهمی مانند خدامی و نیروی انتظامی متصل گردیده است.

باربری کاوه

باربری کاوه یکی از شعبه های باربری میرداماد تهران است. این باربری به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده ارائه خدمات باربری از مبدا منطقه کاوه تهران به مقصد کلیه نقاط تهران و حتی شهرستان ها می باشد. شما عزیزان تهرانی که در منطقه کاوه تهران ساکن هستید می توانید با ما تماس بگیرید و از ما خدمات و سرویس دریافت کنید.

باربری کاوه

چرا باربری میرداماد؟

حالا سوال اینجاست که باربری میرداماد از چه ویژگی هایی برخوردار است که باید آن را برای امور باربری و اسباب کشی انتخاب کرد؟

باربری میرداماد تمامی خدمات باربری را به صورت اصولی و طبق استاندارد های روز دنیا ارائه می دهد. اتوبار میرداماد دارای بیش از 25 سال سابقه درخشان در زمینه حمل و نقل انواع بار و اسباب کشی منازل، ادارات و … است. این باربری قبل از بارگیری تمامی بار ها و اسباب و اثاثیه شما ابتدا آن ها را بسته بندی می کند. بسته بندی وسایل توسط تیم حرفه ای باربری میرداماد که قبلا آموزش های لازم را گذرانده اند انجام می شود. بعد از بسته بندی آن ها را درون کارتن های چند لایه جهت حفظ بیشتر وسایل در برابر هرگونه ضربه های احتمالی قرار می دهند. در نهایت آن ها را با احتیاط سوار بر ماشین های حمل بار می کنند.

در نهایت اتوبار میرداماد به شما بیمه نامه معتبری را نیز جهت اطمینان خاطر شما، به شما ارائه می دهد. تا در صورت بروز حوادث احتمالی خسارات شما به صورت کامل پرداخته شود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم باربری میرداماد، سرعت بالای ارائه خدمات آن به کارفرمایان می باشد. باربری میرداماد دارای بیش از 100 ها تریلی، کامیون و وانت جهت حمل انواع بار می باشد. در نتیجه به محض تماس شما با یکی از شعبه های باربری میرداماد تیم ما بدون معطلی آماده ارائه خدمات باربری به شما خواهد بود.

اگر در محله کاوه تهران هستید و قصد حمل بار و یا اسباب کشی را دارید با باربری میرداماد شعبه باربری کاوه تماس بگیرید و از بالا بودن سرعت عمل و کیفیت خدمات ما لذت ببرید و یک باربری ایمن و راحت را تجربه کنید.

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×