باربری قیطریه

باربری قیطریه بهترین باربری در قیطریه تهران با بیش از 25 سال سابقه درخشان می باشد. باربری قیطریه تحت نظر باربری میرداماد تهران که یکی از معتبرترین باربری های تهران می باشد در حال ارائه خدمات است. شما عزیزان می توانید برای حمل و نقل انواع بارهای خود، اسباب و اثاثیه منزل و ادارات و … با ما تماس بگیرید. با تماس با شماره زیر می توانید از ما درخواست سرویس و خدمات انجام دهید. همچنین می توانید از مشاوره رایگان ما در مورد نحوه حمل و نقل کالاها و وسایلتان بهره مند شوید.

شماره تماس باربری قیطریه : 22980287-021

برای تماس با ما روی شماره تلفن نوشته شده کلیک کنید.

باربری قیطریه

باربری قیطریه یکی از اعضا و زیرمجوعه های باربری میرداماد تهران است. باربری میرداماد تهران یکی از بهترین و مورد اعتمادترین باربری های تهران است. این باربری دارای بیش از 100 وانت، کامیون و تریلی جهت حمل و نقل انواع وسایل و اسباب و اثاث می باشد. باربری میرداماد دارای کارمندان بسیار خوش اخلاق و با صبر و حوصله است. همچنین اتوبار میرداماد دارای کارگران آموزش دیده و با تجربه در نحوه بسته بندی و حمل و نقل انواع وسایل ها مانند کمد، کابینت، یخچال های ساید بای ساید، گاو صندوق های اداری و … می باشد.

باربری میرداماد خدماتش را به صورت 24 ساعته و شبانه روزی از مبدا تهران به مقصد کلیه نقاط تهران و تمامی نقاط ایران عرضه می کند. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که مایل بودید به ما اطلاع دهید. به محض اطلاع شما پرسنل ما سریعا در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و حمل و نقل بار ها یا اسباب و اثاثیه شما را انجام می دهند.

باربری قیطریه

خدمات بسته بندی باربری قیطریه

یکی از خدمات ارائه شده توسط باربری قیطریه بسته بندی تمامی اسباب و اثایه قبل از جابجایی وسایل می باشد. چراکه بسته بندی یکی از مهم ترین اقدامات جهت جلوگیری از آسیب دیدگی وسایل است. به همین دلیل باربری قیطریه افرادی را جهت بسته بندی اصولی و استاندارد وسایل آموزش داده است. این افراد همه وسایل بزرگ و کوچک شما را با ابزار های مخصوص، بسته بندی می کنند. سپس آن ها را در کارتن هایی چند لایه قرار می دهند.  کلیه این کارها به گونه ای انجام می شوند که در صورت ضرب دیدن وسایل هیچگونه آسیبی به آن وسیله نمیرسد.

باربری قیطریه چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 • ارائه خدمات باربری به صورت شبانه روزی
 • ارائه خدمات به کلیه نقاط تهران وشهرستان ها
 • ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت
 • تضمین سلامت وسایل شما در حین جابجایی وسایل
 • بسته بندی تمامی وسایل با ابزار ضربه گیر قبل از هرگونه اقدام به جابجایی وسایل
 • توانایی حمل و نقل انواع وسایل بزرگ و سنگین مانند یخچال ساید بای ساید، پیانو، گاو صندوق و …
 • دارای کادری با ادب، مجرب و آموزش دیده
 • دارای بیش از 100 وانت، کامیون و تریلی
 • دارای کامیون های مسقف و دارای کف موکت شده و مجهز به پتو
 • ارائه مشاوره رایگان در مورد باربری
 • ارائه بیمه نامه معتبر به مشتری

 

شما عزیزان تهرانی می توانید برای گرفتن قیمت و سرویس با ما تماس بگیرید. کارمندان ما به صورت 24 ساعته آماده اند تا با نهایت ادب و دقت فراوان پاسخگوی سوالات شما باشند.

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×