باربری قلهک

باربری قلهک یکی از بهترین باربری های منطقه قلهک تهران است. باربری قلهک یکی از شعبه های باربری میرداماد تهران که از قوی ترین و سریع ترین باربری های تهران می باشد، است و تحت نطارت مستقیم باربری میرداماد، در منطقه قلهک تهران در حال خدمات رسانی می باشد.

باربری قلهک به صورت 24 ساعته و شبانه روزی دایر است و قادر است بار های شما را به تمامی نقاط تهران و یا به هر کجای ایران حمل و نقل کند. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز که خواستید با ما ارتباط برقرار نمایید و از ما درخواست خدمات و سرویس کنید. برای برقراری ارتباط با ما با شماره زیر تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما در امور باربری نیز بهره مند شوید.

شماره تماس باربری قلهک : 22276037-021

برای تماس با ما روی شماره تلفن کلیک کنید.

 

منطقه قلهک کجای تهران کجاست؟

منطقه قلهک تهران در شمال شهر و در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. این منطقه از سمت شرق به محله دروس، از سمت شمال به محله دولت، از سمت غرب به محله زرگنده و از سمت جنوب به محله قبا منتهی می شود. این منطقه به خاطر خوش آب و هوا بودن از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

باربری میرداماد

باربری میرداماد یکی از باربری های بزرگ و قدرتمند تهران است. این باربری متخصص در امور اسباب کشی منازل، ادارات و حمل و نقل انواع وسایل مانند گاو صندوق، یخچال های بزرگ صنعتی و یا ساید بای ساید، کابینت و … می باشد. کیفیت خدمات رسانی در این باربری مطابق با استاندارد های روز است.

 بیشتر بخوانید :  باربری کردستان

باربری میرداماد با بیش از صد ها تریلی، کامیون و وانت آماده خدمات رسانی در سریع ترین زمان ممکن است. شما عزیزان ساکن در تهران اگر قصد اسباب کشی یا حمل و نقل کالایی به کلیه نقاط تهران یا حتی  کلیه نقاط خارج از تهران را دارید می توانید به صورت 24 ساعته با ما تماس بگیرید و حمل و نقل کالای خود را به ما بسپارید.

باربری میرداماد

باربری میرداماد

تعرفه قیمت باربری و اسباب کشی در باربری قلهک چگونه است؟

از آنجایی که شرایط باربری همیشه متغیر است و وابسته به متغیر هایی مانند زمان، حجم ترافیک خیابان، حجم و مقدار وسایل و … می باشد قیمت ثابتی نمی توان برای آن تعیین کرد. اما باربری قلهک در تلاش است تا بهترین و با کیفیت ترین خدماتش را با نازلترین قیمت ممکن عرضه نماید. چراکه می خواهد همه خاطره خوشی از آن به یاد داشته باشند و به خوبی از آن یاد کنند.

باربری قلهک چه خدماتی را ارائه می دهد؟

  • ارائه مشاوره رایگان در حوزه امور باربری
  • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و شبانه روزی
  • تضمین سلامت کالا در هنگام حمل و نقل کالا
  • دارای کادری  با حوصله و خوش اخلاق
  • حضور کادری حرفه ای و متخصص در کار های بسته بندی وسایل و جابجایی آن ها
  • بسته بندی تمامی وسایل با ابزار مخصوص قبل از اقدام به جابجایی
  • توانایی حمل انواع بار های بزرگ و سنگین وزن
  • توانایی حمل بار های حساس به ضربه مانند وسیله های برقی و کامپیوتری یا وسیله های شکستنی مانند ظروف آشپزخانه
  • دارای بیش از صد ها تریلی، کامیون و وانت
  • ارائه بیمه نامه معتبر به کارفرمایان
پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×