باربری ظفر

باربری ظفر یکی از بهترین باربری های شهر تهران است که تحت نطارت باربری میرداماد می باشد. اتوبار ظفر به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در خدمت تهرانی های عزیز می باشد. این باربری تمامی خدمات باربری اعم از بسته بندی حمل و نقل و حتی باز کردن بسته بندی و چینش وسایل را به شما همشهریان گرامی ارائه می دهد. اگر در منطقه ظفر تهران هستید و قصد حمل و نقل بار و یا اسباب کشی منزل یا اداری و … به محل دیگری از تهران یا کلیه نقاط ایران را دارید با ما تماس حاصل نمیایید. همچنین می توانید از مشاوره رایگان ما در مورد باربری بهره مند شوید.

شماره باربری ظفر: 88600294-021

برای تماس با باربری ظفر روی شماره تلفن کلیک نمایید.

ظفر کجاست؟

ظفر یکی از خیابان‌ های شمیران محسوب می‌شود. البته در حال حاضر به نام هوشنگ دستجردی نام‌ گذاری شده است. خیابان ظفر از غرب به خیابان ولیعصر، از شرق به خیابان شریعتی، از جنوب به محله داودیه و از شمال به محله زرگنده منتهی می‌شود. همچنین خیابان ظفر در موازات بلوار میرداماد قرار دارد. این منطقه به دلیل دسترسی بالا جزو محله‌ های بسیار پر رفت و آمد محسوب می شود. این محله را به دلیل قرارگیری در محله‌های زرگنده و داودیه،‌ میان محله‌ای نیز می‌دانند.

باربری میرداماد

باربری ظفر یکی از زیرمجموعه های باربری میرداماد تهران است. باربری میرداماد یک باربری معتبر و دارای سابقه بیش از 25 سال در حوزه حمل بار و اسباب کشی است که در تهران در حال فعالیت است. این باربری دارای کارمندان و کارگران آموزش دیده و خوش اخلاق است که با صبر و حوصله و دقت فراوان آماده ارائه خدمات باربری برای شما عزیزان می باشند. شما می توانید اگر پرسشی دارید یا قصد حمل و نقل و اسباب کشی را دارید با باربری میرداماد تماس بگیرید. اتوبار میرداماد به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده است تا خدمات باربری با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت را برای شما ارائه دهد. برای تماس با باربری میرداماد با شماره زیر تماس بگیرید.

باربری میرداماد

خدمات باربری ظفر:

باربری ظفر دارای سابقه بلندی در زمینه حمل و نقل بار و اسباب کشی منازل، ادارات، فروشگاه ها و … می باشد. این باربری دارای مجوز از اتحادیه باربری در تهران است. محدوده خدمات باربری ظفر از مبدا منطقه ظفر تهران به مقصد کلیه نقاط کشور می باشد. باربری ظفر به صورت 24 ساعته و شبانه روزی دایر است و آماده انجام خدمات می باشد. شما در هر ساعت از شبانه روز که قصد اسباب کشی دارید می توانید با ما تماس بگیرید و از ما خدمات دریافت کنید.

پرسنل باربری ظفر میرداماد به خوبی آموزش های لازم را در زمینه بسته بندی استاندارد و طریقه حمل و نقل وسایل را دیده اند. بنابراین پرسنل ما ابتدا تمامی وسایل شما را به صورت مناسب و محکمی بسته بندی می کنند سپس اقدام به جابجایی آن ها می کنند. خیال شما از نحوه حمل و نقل وسایل های بزرگی مانند یخچال های ساید بای ساید، مبلمان،پیانو، دستگاه های چاپگر بزرگ و… نیز کاملا راحت باشد. چراکه تیم حرفه ای ما به خوبی می دانند چگونه آن ها را حمل و نقل کنند.

رانندگان باربری ظفر در زمینه حمل و نقل بار تجربه بالایی دارند و با منطقه ظفر تهران آشنا هستند و بر تمامی خیابان های آن منطقه اشراف کامل دارند.

باربری طفر میرداماد دارای انواع ماشین های بزرگ و کوچک وانت، کامیونت، کامیون و تریلی (جهت حمل بار و اسباب کشی به سایر شهرستان ها) است. که هر کدام متناسب با نیاز شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

باربری ظفر در نهایت به کارفرما بیمه نامه معتبری ارائه می دهد. به همین علت در صورت وقوع حادثه ای تمام خسارات به کارفرما از طریق بیمه پرداخت خواهد شد.

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×