باربری شیراز

باربری شیراز بهترین باربری در تهران با سابقه بلند و درخشان می باشد که تجربه عالی در حمل و نقل انواع بار های شما دارد. باربری شیراز یکی از زیر مجموعه های باربری میرداماد تهران است. باربری میرداماد توانایی سرویس دهی به تمامی مناطق تهران و خارج از تهران و شهرستان ها را به صورت شبانه روزی دارد. اگر قصد اسباب کشی و یا حمل و نقل بار دارید می توانید در صورت تمایل با ما تماس بگیرید. برای ارتباط با ما می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس باربری شیراز |88617637-021

برای سهولت تماس با ما روی شماره تلفن ذکر شده کلیک کنید.

باربری شیراز

باربری شیراز یکی از زیر مجموعه های باربری میرداماد تهران است. باربری میرداماد تهران دارای مجوز رسمی از سازمان حمل و نقل کشور است. این باربری همواره در تلاش است که رضایت کامل مشتری ها را جلب بکند. خوشبختانه باربری میرداماد تا به امروز موفق عمل کرده و نام آن به خوشنامی در بین مردم جا افتاده است. امیدواریم که همچنان بتوانیم در آینده نیز رضایت کامل شما را جلب کنیم و خدمتگزار شما باشیم.

خدمات ارائه شده در باربری شیراز تهران

باربری شیراز توانایی حمل و نقل انواع بار های شما را دارد. این باربری سلامت کالای شما را تضمین می کند. اتوبار شیراز می تواند به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به تمامی منطقه شیراز تهران و حتی خارج از آن منطقه نیز خدمات ارائه کند.

اتوبار شیراز تهران دارای بیش از 100 کامیون و وانت و تریلی است که همگی از استاندارد کافی برخوردار هستند. با توجه به نیاز شما هرکدام در اختیار شما قرار می گیرند. کامیون های این باربری که جهت اسباب کشی و حمل و نقل وسایل منازل و ادارات تدارک دیده شده اند برای اینکه آن وسایل در طول حمل و نقل آسیبی نبینند دارای سقف و کف موکت شده می باشند.

خدمات بسته بندی و جابجایی وسایل نیز به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می پذیرد. باربری شیراز میرداماد بهترین آموزش ها را به افرادش آموخته است. تمامی بارهای شما قبل از جابجایی توسط تیم زبده ما با ابزار مخصوص به صورت حرفه ای و محکم بسته بندی می شوند. سپس افراد ما به صورت ماهرانه ای آن بارها را جابجا و در ماشین ها قرار می دهند.

در نهایت باید بگوییم که باربری میرداماد تمامی بارها و اسباب و اساس شما را تحت پوشش بیمه معتبری قرار می دهد. تا در صورت بروز هرگونه حادثه ای خسارت شما به صورت کامل توسط شرکت بیمه پرداخت شود.

اگر سوالی دارید یا از تعرفه قیمت ها می خواهید آگاه شوید با شماره ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما نیز بهره مند شوید.

شماره تماس باربری شیراز |88617637-021

برای سهولت تماس با ما روی شماره تلفن ذکر شده کلیک کنید.

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×