باربری تخت طاووس

باربری تخت طاووس با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری با در اختیار داشتن کادر مجرب و با اخلاق و دارای انواع وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز تهرانی می باشد. این باربری می تواند در 24 ساعت شبانه روز به شما همشهریان عزیز خدمات باربری تهران و اتوبار اسباب کشی را ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس باربری تخت طاووس |88580759-021

برای تماس با باربری تخت طاووس روی شماره ذکر شده کلیک کنید.

چرا باربری تخت طاووس؟

باربری تخت طاووس میرداماد با بیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد.

برای تماس با مدیریت باربری میرداماد می توانید با شماره های زیر تماس حاصل کنید.

باربری تخت طاووس

شماره تماس باربری میرداماد

پرسنل مجرب باربری تخت طاووس دارای چه ویژگی هایی هستند؟

پرسنل ما تشکیل شده اند از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و همچنین بسته بندی صحیح لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می دهند.

باربری تخت طاووس علاوه بر کیفیت ارائه خدمات بر نحوه برخورد پرسنل خود با مشتریان نیز ارزش بالایی قائل است. چرا که کسب رضایت کامل مشتری هدف اول باربری تخت طاووس می باشد. به همین دلیل در مورد نحوه رفتار خوش با مشتری بر پرسنل خود تاکید بسیاری داشته است.

باربری تخت طاووس که زیر نظر باربری میرداماد در حال فعالیت است با کادری مجرب و خوش اخلاق شامل متخصصین بسته بندی بار و لوازم منزل و لوازم ادارات و شرکت و همچنین کارگران متخصص حمل بار، آماده انجام وظیفه در امور حمل بار و جابجایی لوازم منزل و ادارات، برای شما عزیزان می باشد.

باربری تخت طاووس چه ماشین هایی را برای حمل و نقل ارائه می دهد؟

باربری تخت طاووس آماده سرویس دهی با بیش ۱۰۰ کامیون و وانت و تریلی، به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به نقاط بین کشور در تمامی نقاط کشور می باشد. تمامی ماشین های این مجموعه دارای استاندارد های کافی می باشند. کامیونت های این مجموعه نیز که جهت اسباب کشی منزل و ادارات تدارک دیده شده اند مسقف هستند و دارای کف موکت شده نیز می باشند.

سعی در ارائه بهترین نوع خدمات با بالاترین کیفیت در باربری تخت طاووس

باربری تخت طاووس همواره تلاش می کند خدماتش را به بهترین نحو و با پایین ترین قیمت ممکن عرضه کند. اتوبار تخت طاووس سلامت کالای شما را تضمین می کند و تمامی بارهای بزرگ و کوچک شما را بدون آسیب دیدگی و خراشیدگی به مقصد مورد نظر شما حمل می کند.

ارائه بیمه نامه معتبر به کارفرمایان

باربری تخت طاووس برای تضمین 100 درصدی کارش و آسودگی خاطر کارفرمایان بیمه نامه معتبری را به کارفرمایانش ارائه می کند. این کار به دو جهت انجام می شود. یکی اینکه خیال کارفرما در حین عملیات حمل و نقل اساس راحت باشد و نگرانی نداشته باشد. دلیل دوم اینکه در صورت بروز حوادث ناگوار مانند تصادفات خیابانی کارفرما بتواند تمامی خساراتش را از شرکت بیمه دریافت کند.

 

برای کسب یک تجربه و خاطره خوب از اسباب کشی خود کافیست با باربری تخت طاووس میرداماد تماس حاصل کنید و حمل و نقل اساس خود را به ما بسپارید.

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :

×