اسباب کشی منزل و باربری در تهران - 88600294

اسباب کشی منزل در تهران بهترین باربری و اسباب کشی را در تهران انجام می دهیم برای دریافت خدمات باربری و اسباب کشی منزل کافیه با ما در باربری میرداماد تماس بگیرین .

تلفن تماس اسباب کشی منزل : 88600294-021

برای تماس با ما  آیکون سبز رنگ را لمس کنین

اسباب کشی منزل به صورت شبانه روزی خدمات باربری ارائه می کند

اسباب کشی منزل و حمل اثاثیه در تهران :

اسباب کشی و باربری منزل بایستی به صورت اصولی و مرحله مرحله صورت بگیره تا در منزل جدید بدون هیچ گونه سردرگمی لوازم مخصوص هر قسمت (آشپزخونه ، اتاق خواب ، هال ) بدون دردسر و چیده بشه .

البته از این بابت هیچ گونه نگرانی نداشته باشید چون باربری میرداماد تمامی کار ها را با تیم پرسنلی جوان و متخصص انجام می ده فقط کافیه با ما تماس بگیرین .

قبل از شروع کار با تیم مشاوران ما در زمینه باربری و اسباب کشی میرداماد تماس گرفته و شرایط منزل قبلی و جدید را شرح داده و خدمات خود را از بین خدمات باربری و اسباب کشی منزل میرداماد انتخاب کنید .

از اتوبار آرژانتین دیدن کنید
شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

خدمات اسباب کشی منزل میرداماد :

در کل اسباب کشی توسط باربری میرداماد به سه دسته کلی تقسیم می شود که هر کدام دارای چندین زیر دسته است اما ابتدا با خدمات کلی ما آشنا بشین :

اولی دسته بسته بندی لوازم منزل هستش که به انتخاب اون دلخواه هستش ، بسته بندی لوازم منزل کاملا حرفه ای انجاممی شه تا هیچ آسیبی به لوازم منزل نرسه ، برای بسته بندی هر کدام از وسایل لوازم و برنامه خاص داریم که در زیر اشاره می کنیم :

  • برای بسته بندی لوازم بزرگ مانند بوفه ، یخچال ، اجاق گاز ، ماشین لباسشویی ، کمد ، مبلمان ، میز غذا خوری از سلفون بزرگ (استرچ رپ) و حباب دار (بابل رپ) استفاده می شه تا از کوچکترین خط و خش جلوگیری کنه ، البته بسته بندی همین لوازم هم دقت و ظرافت می خواد تا حین بسته بندی به لوازم آسیبی نرسه که تیم کاری ما آموزش دیده هست  این کار رو به نحو احسن انجام می دهند .
  • برای بسته بندی کریستال ها و لواز زینتی و شکستنی از کارتن چند لایه و نایلون حباب دار استفاده می کنیم و تمامی این ظروف با دقت در نایلون حباب دار (بابل رپ ) پیچیده و در کارتن ها قرار می دهیم و محتوات هر کارتن بر روی اون نوشته میشه .
  • برای لباس ها از کارتن رگال دار و کاور های مخصوص استفاده می شه تالباس ها بدون چروکیدگی حمل و جا به جا بشوند (البته در صورت انتخاب بسته بندی لوازم منزل انتخاب بسته بندی لباس ها رو می تونید خودتون انتخاب کنید که بسته بندی توسط خودتان یا توسط تیم بسته بندی باربری میرداماد صورت بگیره که در هر حالت کارتن رگال دار و کاور  لباس در اختیار تون قرار داره  )
  • اما بسته بندی رختخواب و تشک تخت خواب که یکی از معضلات حمل اثاثیه هستش که در باربری کثیف شده و بایستی دوباره شسته بشن اما ما برای اون هم راهکار داریم : ساک رختخواب (۳لایه – حاوی پشم شیشه – زیپ دار ) این ساک نیز برای بسته بندی رختخواب مورد استفاده قرار می گیره و از کثیف یا پاره شدن اون جلوگیری میکنه .

 

 

 

 

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×