اتوبار ولیعصر یکی از مناطق تحت پوشش اتوبارمیرداماد است ک به صورت شبانه روزی در منطقه ولیعصر تهران خدمات حمل بار منازل و ادارات و… را برعهده می گیررد و شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز باما تماس بگیرید .

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

از باربری امانیه دیدن کنید

خدمات باربری و اتوبار ولیعصر :

 1. حمل بار و رزرواسیون شبانه روزی
 2. حضور در محل در کمترین و سریعترین زمان
 3. باربری با لوازم  جدید و مطمئن
 4. حمل بار با تیم کادر مجرب
 5. پرسنل جوان و خلاق
 6. تخصص در باربری و بسته بندی
 7. بسته بندی با لوازم روز اروپا
 8. استفاده از بابل رپ و استرچ رپ
 9. استفاده از کارتن رگال دار
 10. باربری اینترنتی در تهران و کرج
 11. قیمت های معقول و طرح های عیدانه

باربری ولیعصر در طولانی ترین خیابان تهران و خاورمیانه است که دارای طول 11/79 کیلومت است که در این خیابان و میدان ولیعصر خدمات خود را با بهترین کیفیت و دقت ارائه می دهیم .

تیم کاری باربری ولیعصر تشکیل شده از زبده ترین و با اخلاق ترین کارگران ، که تمامی آنها آموزش های لازمه جهت حمل بار و هم جنین بسته بندی لوازم را دیده اند و این امر را به بهترین روش انجام می دهند .

بابیش از ۲۵ سال سابقه درخشان در امور حمل و نقل و باربری و اثاث کشی منازل و ادارات مفتخر است که همواره مثل گذشته و حتی هرچه بیشتر در ارائه خدمات به ساکنین و اهالی تلاش نماید و موجب رضایتمندی شما عزیزان باشد .

اتوبار ولیعصر از مناطق تحت اتوبار میرداماد می باشد و باربری میرداماد تقریبا تمام مناطق تهران را پوشش می دهد و در هر جایی از تهران که قرار داشته باشید می توانید با شماره های باربری و اتوبار میرداماد تماس بگیرید .

باربری میرداماد با تیم کاری آموزش دیده و ورزیده آماده حمل و بسته بندی انواع بار می باشد که با بهترین کیفیت و بدون هیچگونه آسیبی این کار را صورت می دهیم .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×