اتوبار شهرآرا تلفن باربری : 88617637-021

اتوبار شهرآرا یکی از باربری های تحت پوشش باربری میرداماد است که خدمات متنوعی شامل بسته بندی و حمل بار و بسته بتدی را 24 ساعته و شبانه روزی می کند .

خدمات اتوبار شهرآرا :

  1. باربری اینترنتی در تهران
  2. حمل پیانو ، گاو صندوق ،یخچال ساید بای ساید در اتوبار شهرآرا
  3. بسته بندی با وکیوم 90 متری بابل رپ و استرج رپ
  4. حمل جهیزیه عروس ، لوازم ادارات و شرکت ها
  5. ساک رختخواب ۳لایه دارای پشم شیشه و زیپ
  6. باربری و اسباب کشی با کادر مجرب و متخصص در اتوبار شهرآرا
  7. حمل بارهای کوچک و بزرگ به تمام نقاط تهران و شهرستان ها
  8. مشاوره رایگان  !!
  9. داشتن شعبات در تمام نقاط تهران
شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

شماره تماس باربری و اتوبار میرداماد

پرسنل باربری شهرآرا:

کادر تشکیل دهنده اتوبار شهرآرا متشکل از افرادی جوان و کاری می باشد که در زمینه بسته بندی حمل بار و چیدمان آموزش دیده اند تجربه لازم را برای حل مشکلات و  چالشهای پیش رو را  دارند .

البته هر کدام از خدمات ما انتخابیست و شما می توانید به دلخواه هرکدام را انتخاب کنید و این انتخاب در همان مرحله اول توسط شما انتخاب می شود این تنوع خدمات ما باعث افزایش رضایت شماست و هرکدام از خدمات کیفیت عالی را داراست.

حمل بار یکی از مناطق تحت پوشش باربری میرداماد است که در تمام مناطق تهران خدماتی از قبیل : حمل اثاثیه منزل ، حمل جهیزیه عروس ، حمل لوازم ادارات و شرکت ها و مشاوره رایگان در زمینه بسته بندی و چیدمان وسایل به شما را ارائه می دهد .

خدمات حمل و نقل و جا به جایی باربری میرداماد :

آماده سرویس دهی با بیش از ۱۰۰ کامیون و وانت و تریلی به تمام نقاط شهر تهران و حمل بار به نقاط بین کشور در تمام نقاط کشور می باشد .

چنانچه قصد اسباب کشی و باربری درمیرداماد را دارید با باربری میرداماد تماس حاصل کنید . ما بهترین سرویس باربری در تهران را در اختیار شمار قرار خواهیم داد تا تجربه سخت اسباب کشی را برای شما به خاطره ای شیرین مبدل کنیم .

پیشنهاد می کنیم حتما ببینید :
نظرات کاربران :


×